Вирощуємо органічне
07.06.2021 21:30:39
0
332

Вирощуємо органічне

Органічне вирощування —  це те, що подобається багатьом, це краще для нас і навколишнього середовища.
Органічне вирощування — це не просто відмова від хімічних засобів боротьби з бур'янами і спреїв з пестицидами. Це включає в себе підгодівлю грунту, підтримку дикої природи і творчий підхід до боротьби з шкідниками і хворобами. Це дешево, практично і корисно для рослин, людей і суспільства.

ПІДГОТОВКА - КЛЮЧ ДО УСПІХУ

Вам не потрібний великий простір для органічного зростання!
Рослини, вирощені в потрібному місці, з достатнім простором і посаджені в здоровий грунт, набагато рідше страждають від шкідників і хвороб. 

З ЧОГО ПОЧАТИ

Найкраще почати з принципів органічного садівництва.
Чудовий грунт — запорука органічного зростання — родючий грунт, в якому мешкають мільйони бактерій, необхідних для здорового росту рослин. Грунт також утримує повітря і воду, що надає їй гарну структуру (НЕ ущільнену і не заболочену). Це дозволяє рослинам пустити коріння, вбирати воду і поживні речовини, стимулювати сильне зростання. Чудовий грунт — ключ до успіху органічного вирощування.

ПОЛІПШЕННЯ ГРУНТУ

Для багатьох грунт — це в основному бруд. Статичні інертні останки старих гір. Однак це не відповідає дійсності. Грунт насправді являє собою приголомшливо складну і яскраву екосистему. Кордон між життям і смертю повний мінералів, гнилих залишків життя (перегною), коренів, грибів, мільярдів бактерій (одна чайна ложка може містити понад мільярд бактерій) і черв'яків. Підгодовуйте рослини і стимулюйте корисну мікробну активність за допомогою натуральних добрив, таких як біопрепарат BIOTERRAVIT и добриво Байкал.

ТОВАРИ ДЛЯ САДІВНИЦТВА

Деякі з продуктів, які можуть вам знадобитися для вашого саду, включають насіння, мульчу, інструменти, добрива, компост і багато іншого. 
Якщо ви будете слідувати стандартним органічним методам, таким як сівозміна і використання компосту, або навіть таким методам, як укриття рядів для захисту від шкідників, ви, ймовірно, зможете запобігти будь-які серйозні проблеми зі шкідниками. Якщо ви все ж вирішили використовувати продукти для боротьби з шкідниками, обов'язково придбайте справжні продукти. Проблему збуту контрафактної продукції викорінити фактично неможливо, але parcel.com.ua вносить вклад у вирішення даного питання. У нас великий досвід роботи в даній галузі, і ми завжди готові допомогти Вам в боротьбі з контрафактом.
Ми гарантуємо, що в нашому магазині ви придбаєте тільки справжні товари брендів.

ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ ДЛЯ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ ОРГАНІКИ

  • Вирощуйте рослини-компаньйони. Їх можна використовувати для залучення корисних хижаків, відлякування шкідників і жертовних культур. Для початку спробуйте: аліссум, часник, огуречник, календули і настурції.
  • Чергуйте посіви — вирощування одних і тих же рослин на одному місці збільшує ризик захворювань. Це особливо важливо при посадці томатів і картоплі (розглядайте ці рослини як єдине ціле для цілей сівозміни) і представників сімейства капустяних (калі, капуста, цвітна капуста і т.д.).
  • По можливості уникайте намокання листя помідорів, кабачків, огірків і гарбузів при поливі.

КОРИСНІ ПОРАДИ ТОВАРІВ ВІД PARCEL.COM.UA:

Добриво Байкал — мікробіологічний інокулянт для обробки грунту, передпосівної обробки насіння і приготування компосту. Може застосовуватися для кореневого і позакореневого поливу розсади і рослин. Біопрепарат містить унікальний комплекс корисних мікроорганізмів, які сприяють оздоровленню і відновленню родючості грунту. Підходить для приготування з органіки КИМ-компосту, який дозволить отримати гідний урожай.
Біопрепарат BIOTERRAVIT — призначений для підвищення біологічної активності грунтів, а також позакореневого підживлення рослин. Використовується для приготування компостів з відходів с / г виробництва та очисних споруд з додаванням торфу, тирси т. Д. З подальшим використанням цієї продукції як добрива або як грунтового органічного наповнювача при рекультивації земель.
Органічне добриво Курник — основною перевагою добрива "Курник" є його екологічність, високотемпературна обробка надійно дезінфікує і знешкоджує курячий послід від збудників інфекційних та інвазійних захворювань.
 

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!