Гербіцид Віталон Експерт, 100 мл

Гербіцид Віталон Експерт, 100 мл

Артикул: 130
Артикул: 130
В наявності
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні
Культура
цукровий буряк
Упаковка
середня

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Віталон Експерт - трьохкомпонентний післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах буряків цукрових.

Переваги препарату Віталон Експерт:

  • контроль широкого спектру бур'янів, в тому числі найбільш проблемних: лободи білої, гірчаків, щириці, та всі хрестоцвітні;
  • можливість використання бакових сумішей з більшістю препаратів які застосовуються на посівах буряків цукрових;
  • гнучкість у застосуванні, виборі часу, та кількість обробок;
  • не потребує додавання прилипача, оскільки він присутній у складі препарату, що поліпшує гербіцидну дію та оптимальне покриття площі листя бур'янів;
  • відповідає екологічним стандартам;
  • практично не токсичний для теплокровних та безпечний для довкілля.

Діюча речовина: десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л.

Препаративна форма: концентрат, що емульгується.

Спектр контрольованих бур'янів:

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, бородавник звичайний, вероніка (види), воловик лікарський, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчак звичайний, гірчиця польова, кропива глуха, грицики звичайні, дурман звичайний, жабрій звичайний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, королиця звичайна, кропива жалка, курай руський, курячі очка польові, лутига розлога, мак дикий, незабудка польова, паслін чорний, підмаренник чіпкий, портулак городній, проліска однорічна, редька дика, рутка лікарська, талабан польовий, фіалка польова, лобода (види), щириця (види).

Середньочутливі бур'яни: петрушка собача, ромашка звичайна, падалиця соняшнику.

Малочутливі бур'яни: просо куряче, лисохвіст мишачохвостиковий, метлюг звичайний, мітлиця однорічна, мишій зелений, пирій повзучий, росичка кров’яна, гумай, свинорий, сорго алепське (з насіння).

Культура Спектр дії Норми витрати препарату Спосіб і строки застосування
Буряк цукровий Однорічні дводольні та деякі злакові  бур'яни

10 мл на 3-5 л води на 1 сотку;

12-15 мл на 3-5 л води на 1 сотку

Обприскування посівів у фазі сім'ядолей бур'янів;

Обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур'янів

* Буряки кормові, столові Однорічні дводольні та деякі злакові бур'яни 10-12 мл на 3-5 л води на 1 сотку Обприскування у фазі сім'ядолей  бур'янів, наступні обробки проводити з інтервалом 5 -7 днів

* До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату.

Застосування. Перед проведенням обприскування необхідно ємність з гербіцидом збовтати, потім розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-пара справжніх листочків. Не рекомендується протягом 7-10 днів до або після застосування ВІТАЛОН ЕКСПЕРТ проводити міжрядний обробіток грунту. Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період , коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з мікродобривом АВАНГАРД ОВОЧЕВІ.

Максимальна кратність обробок за сезон – 3.

Інтервал між обробками: при повторній появі нової хвилі сходів бур'янів (в середньому складає 5-10 днів). Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні
Культура
цукровий буряк
Упаковка
середня
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!