Комплексне мінеральне добриво для чорниці та кислолюбивих рослин Yara Vila, 1 кг (NPK 21.0.0 + 24S)

Комплексне мінеральне добриво для чорниці та кислолюбивих рослин Yara Vila, 1 кг (NPK 21.0.0 + 24S)

Артикул: 1651
Артикул: 1651
Предзаказ
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Призначення
для чорниці; для лохини; для кислолюбних рослин
Період внесення
весна; літо
Препаратна форма
гранульована
Упаковка
1 кг

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Yara Vila - високоякісне гранульоване добриво для чорниці, журавлини та інших кіслолюбівих рослин. Через сильний подкисляемой дії воно гарантує рослинам, які вимагають кислого грунту, належні умови для зростання, покращує смак ягід і підвищує зимостійкість. Правильно підібрана композиція добрива дозволяє кущах зростати пишними і рясно приносити смачні ягоди.

Добрива VILA адресовані ентузіастам садівникам, які цінують якість і зручність використання. Високоякісна сировина і унікальні технології, засновані на більш ніж 100-річному досвіді норвезької компанії YARA у виробництві добрив, дозволили створити унікальні рецепти добрив. Живильні речовини, що містяться в гомогенних гранулах добрива (формула гранул), доставляються безпосередньо до коренів рослин без їх непотрібної втрати, гарантуючи високу ефективність.

Вирощування рослин: підживлення проводять 3 рази в сезон в кількості близько 20-30 г на 1 чагарник (в залежності від віку і росту рослин). Перша підгодівля проводиться ранньою весною (березень-квітень). Друга і третя підгодівля проводиться кожні наступні 4 тижні. Останню підгодівлю рекомендується провести половинною дозою до кінця червня.

Підготовка основи для нових посадок: 10 г у розрахунку на 10 літрів субстрату; після ретельного змішування і полити водою.

Підкислення субстрату при культивуванні ацидофільних рослин: використовувати в тих же пропорціях, що і при приготуванні субстрату для нових посадок.

Спосіб внесення - рівномірно розподіліть добрива навколо рослин, перемішайте з верхнім шаром грунту і потім рясно пролийте водою.

Склад: амонійний азот (N-NH4) - 21%; сірка (S) - 24%.

Призначення
для чорниці; для лохини; для кислолюбних рослин
Період внесення
весна; літо
Препаратна форма
гранульована
Упаковка
1 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!