Гербіцид Тівітус, 2.5 г

Гербіцид Тівітус, 2.5 г

Артикул: 131
Артикул: 131
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
картопля; томат; кукурудза
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Тівітус - післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та дводольних бур' янів у посівах картоплі, томатів, кукурудзи. 

Спектр контрольованих бур’янів:

Чутливі бур’яни: плоскуха звичайна, пирій повзучий, мишій (види), пажитниця багатоквіткова, просо, пальчатка кровоспиняюча, вівсюг звичайний, тимофіївка (види), гумай, сорго двохколірне, гірчиця (види), галінсога дрібноквіткова, сухоребрик лікарський, жовтозілля звичайне, жовтець, жабрій звичайний, гірчак розлогий, гірчак почечуйний, щириця (види), міагрум пронизанолистий, грицики звичайні, талабан польовий, редька дика, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, морква дика, калачики, підмаренник чіпкий, кропива (види), мак дикий, вика посівна, кучерявець Софії, чистець (види), нетреба (види), падалиця зернових, соняшнику та ріпаку.

Середньочутливі бур’яни: осот рожевий, амброзія полинолиста, дурман звичайний, гірчак березковидний, ромашка, переліска однорічна.

Слабочутливі бур’яни: паслін чорний, лобода біла, осот жовтий (польовий), лутига, молочай (види), спориш звичайний, кохія вінична.

Характеристика та переваги:

  • широкий спектр знищуваних  бур’янів;
  • низька норма внесення;
  • досить широке «технологічне вікно» застосування — від 1 до 7 листків;
  • початок дії на бур’яни проявляється уже через 2-3 години після обробки;
  • сумісний з більшістю інших пестицидів та агрохімікатів;
  • немає обмежень щодо застосування у сівозміні.

Рекомендації по застосуванню:

Культура Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки
Картопля 2,5 г на 15-25 л води на 5 соток + прилипач ТАНДЕМ 10-15 мл на кожні 10л води Злакові та деякі дводольні види бур’янів Обприскування за висоти культури до 15-20 см. Використовують на більшості сортів картоплі, крім насінневих
Томати 2,5 г на 15-25 л води на 5 соток + прилипач ТАНДЕМ 10-15 мл на кожні 10л води Злакові та деякі дводольні види бур’янів Обприскування посівів  у фазі 1-7 листків культури
Кукурудза 2,5 г на 15-25 л води на 5 соток + прилипач ТАНДЕМ 10-15 мл на кожні 10л води Злакові та деякі дводольні види бур’янів Обприскування посівів  у фазі 1-7 листків культури

Особливостi застосування: перед проведенням обприскування необхідно ємність з гербіцидом збовтати, потім розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур’янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату в ґрунт, за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибину із глибиною загортання культурної рослини. На піщаних ґрунтах з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1%) використовувати препарат не рекомендується. Необхідно пам’ятати, що проведення міжрядного обробітку ґрунту після застосування препарату не допускається.

Сумісність: сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між такими обробками не менше 10 діб.

Механiзм дії: системна дія. Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листям і проникає до точки росту, де блокує поділ клітин, внаслідок чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробки.

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
картопля; томат; кукурудза
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!