Моллюскоцид СлизнеСТОП, 30 г

Моллюскоцид СлизнеСТОП, 30 г

Артикул: 1606
Артикул: 1606
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Шкідник
слимак; равлик
Культура
овочеві; плодові; цитрусові; цвіти; декоративні; виноград; суниця
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Моллюскоцид СлизнеСТОП для боротьби зі слимаками і равликами у власних господарствах.

Переваги препарату:

  • Метальдегід має кишкову і контактну дію на равликів і садових слимаків. Від зіткнення з метальдегідом равлики виділяють досить велику кількість слизу, потім стають нерухомі і через 48 годин висихають.
  • Дуже ефективний від молодих равликів, особливо в теплу суху погоду.
  • Має широкий спектр застосування: на овочевих, плодових, цитрусових, квіткових і декоративних культурах, винограді, суниці.
  • Щоб збільшити ефективність препарату, гранули-приманки бажано розкладати ввечері або рано вранці по сухим листям кущів (під всі рослини і в укриття шкідників). В цьому випадку равлики потрапивши в укриття, стосуються гранул і уражаються ними навіть вдень.

Технологія застосування:

Культура, об'єкт, що обробляється Шкідливий об'єкт Норма витрати препарату Спосіб, час обробки, особливості застосування
Овочеві, плодові цитрусові, квіткові та декоративні культури, виноград, суниця Слимаки, равлики 30 г / 10 м2 Розсівання гранул по поверхні грунту в міжряддях, на доріжках в місцях розмноження і скупчення слимаків та равликів

Оскільки слимаки псують рослини під вечір, в сутінки, а також вночі, то боротися проти них починають ввечері або ж рано вранці по сухим листям кущів. Щоб збільшити «забійну» силу препарату, гранули-приманки бажано розкладати під всі рослини і в укриття шкідників. В цьому випадку слимаки потрапивши в укриття, торкаються гранул і уражаються ними навіть вдень. Оскільки слимаки псують рослини під вечір, в сутінки, а також вночі, то боротися проти них починають ввечері або ж рано вранці по сухим листям кущів. Щоб збільшити «забійну» силу препарату, гранули-приманки бажано розкладати під всі рослини і в укриття шкідників. В цьому випадку слимаки потрапивши в укриття, стосуються гранул і уражаються ними навіть вдень.

Препаративна форма: гранульована принада.

Діюча речовина: метальдегід 60 г / кг.

Період захисної дії: 20 діб.

Шкідник
слимак; равлик
Культура
овочеві; плодові; цитрусові; цвіти; декоративні; виноград; суниця
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!