Насіння люцерни Надія, 10 кг

Насіння люцерни Надія, 10 кг

Артикул: 1578
Артикул: 1578
Предзаказ
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Країна
Україна
Термін дозрівання
ранній
Культура
люцерна
Упаковка
10 кг

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Люцерна - багаторічна культура для використання навіть на дуже виснажених ділянках; зимо-та посухостійка, дає високі врожаї зеленої маси, знижує кислотності грунтів, поліпшує структуру грунту, очищає від бур'янів.

Сіють люцерну у відкритий грунт до початку весни з нормою 17-20 кг / га. Посів влітку можливий тільки за умови випадання гарних опадів або наявності вологи в грунті.

Як кормова рослина Люцерна використовується дуже давно. Використовується при заготівлі кормів на зиму як основне джерело білка. Сіно містить високий рівень протеїну, як зелений корм має велику кількість фосфору.

За умови зрошення, продуктивність культури 4-5 укосів за літо. Розкладання залишків рослин, гуміфікації відбувається тільки при наявності вологи в грунті. Крім застосування рослини в якості корму, листя люцерни корисне і для людей. У них містяться біофотони, вони здатні знизити рівень холестерину, а також відновити лужний баланс організму, тим самим запобігти серцево-судинні захворювання та інфаркти.

Останнім часом саме сорт люцерни Надія, завдяки своїм чудовим якостям, найбільш затребуваний на Українському ринку насіння. По випробуваннях селекційного Українського науково-дослідного інституту зрошуваного землеробства люцерна сорту Надія в 4-5 скосів дає 7000-8000 кг / га зеленої маси. Сорт Надія швидко відростає навесні і після скошування, забезпечує до чотирьох укосів за вегетаційний період.

Чистота насіння: 99,4%.

Країна
Україна
Термін дозрівання
ранній
Культура
люцерна
Упаковка
10 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!