Саджанці троянд

ФильтрыФільтри
АКЦІЯ
Купить - Троянда плетиста Пірует (Pirouette)
АКЦІЯ
Купить - Троянда флортбунда Фюр Елізе (Fur Elise)
АКЦІЯ
Купить - Троянда чайно-гібридна Бобіно (Bobino)
АКЦІЯ
Купить - Троянда флорибунда Еврідіка (Euridice)
АКЦІЯ
Купить - Троянда чайно-гібридна Максим (Maxim)

Мабуть, найшвидший спосіб перевтілити свою ділянку та прибудинкову територію - купити саджанці троянд і розбити невелику клумбу.

 

Навіть самий непривабливий та занедбаний дворик можна перетворити на затишне патіо, де вся родина із задоволенням збереться за чашкою післяобіднього чаю для задушевної бесіди в оточенні запашних бутонів.

Для того, щоб ваші саджанці троянд прижилися і тішили вас вишуканим ароматом та пишністю бутонів, необхідно дотримуватися певних правил під час їх висадки в грунт.

 

  • Грунтопокривні. Відрізняються невибагливістю і здатністю захищати навколишній грунт від бур'янів.
  • Поліантові. Помітні, завдяки яскравим соковитим відтінкам і багатій колірній гаммі бутонів.
  • Паркові. Відрізняються невибагливістю у догляді і рясним цвітінням.
  • Плетисті. Виділяються гнучким плетуться стеблом, завдовжки до 4 м. Використовуються для декору огорож, арок і інших садових конструкцій.
  • Чайно-гібридні. Вважаються досить примхливими в догляді, проте мають найбільш інтенсивний і приємний аромат.
  • Троянди флорибунда. Вимагають додаткового «підгодовування» спеціальними добривами, завдяки якому, квіти набувають яскравість відтінків і великі виразні форми.

Наші консультанти завжди готові підказати, який сорт заслуговує вашої уваги, виходячи з того, якими параметрами володіє ваша садова територія і скільки часу ви готові присвячувати догляду за квітами.

 

 

Правила посадки

Вважаючи на те, що ціна на саджанці троянд досить висока, варто неухильно дотримуватися ключових правил, під час проведення садових робіт.

Ідеальне місце

Перш ніж купити саджанці троянд, подумайте, чи є на вашій ділянці відкриті місця, де квіти зможуть отримувати не менше 6 годин сонячного світла протягом доби. Без достатньої кількості сонячних променів, ваші троянди приречені на загибель і навряд чи розквітнуть в затіненому і сиром місці.

Підготовчі роботи

Висаджувати квіти у відкритий грунт найкраще в ясну погоду. За декілька днів до посадки квітів, потрібно попередньо перекопати землю та обробити землю добривами.

Найкращий час

Оптимальним періодом висадки троянд є квітень. Однак наш інтернет-магазин саджанців троянд радий запропонувати різноманітні види, деякі з яких можна висаджувати протягом весняно-літнього та осіннього сезонів.

Види саджанців троянд

Якщо ви до сьогодні не закохалися в цю квітку, напевно, ще не знайшли свій улюблений сорт. Неймовірна кількість різноманітних сортів можна згрупувати в такі види саджанців троянд:

 

 

Як замовити саджанці троянд?

 

У нас ви можете вибрати саджанці троянд, ціна яких завжди виправдана відмінним зовнішнім виглядом рослини та її станом.