Саджанці

ФильтрыФільтри
АКЦІЯ
Купить - Троянда плетиста Пірует (Pirouette)
АКЦІЯ
Купить - Троянда флортбунда Фюр Елізе (Fur Elise)
АКЦІЯ
Купить - Троянда чайно-гібридна Бобіно (Bobino)
АКЦІЯ
Купить - Троянда флорибунда Еврідіка (Euridice)
АКЦІЯ
Купить - Троянда чайно-гібридна Максим (Maxim)

Код товару: 3513

1

Нет в наличии


Код товару: 3512

1

Нет в наличии


Код товару: 3511

1

В наличии


Наприкінці зими, чи на початку осені, чимало садівників стурбовані нагальним питанням «Де найкраще купити саджанці?». Дехто віддає перевагу стихійним ринкам і вуличним лоткам, вважаючи за краще заощадити кошти. Однак, в подібних місцях завжди є ризик купити саджанці недорого, а через деякий час упевнитися в тому, що гроші витрачені марно.

Гідною альтернативою стихійним точкам продажу товару сумнівної якості є перевірений, з позитивною репутацією, інтернет магазин саджанців.

Чому ми?

Продаж саджанців через інтернет на сьогоднішній день з незвичайної послуги перетворилася в зручний спосіб вибрати і купити саджанці, не виходячи з дому. Однак в чому переваги нашого магазину, на тлі десятків конкурентів?

  • Багаторічний досвід роботи. Ми займаємося реалізацією саджанців не перший рік і встигли зарекомендувати себе з найкращого боку.
  • Професійні консультації. Наші менеджери чудово орієнтуються в продукції, яку реалізують і завжди можуть не просто продати товар, але й підказати вам краще рішення саме для вашого саду.
  • Великий асортимент. Ми уважно прислухаємося до побажань наших постійних клієнтів і невпинно розширюємо асортимент, поповнюючи його найбільш вдалими сортами різних культур.

Саджанці нашого магазину

Маючи багаторічний досвід продажу рослин через інтернет, ми навчилися передбачати попит наших покупців і сформували найбільш популярну лінійку товарів.

Квітучі

У цій групі зібрані найбільш поширені види однорічних і багаторічних рослин для садової ділянки.

Ягідні

Побалувати себе і близьких смачними ягодами можна, посадивши на ділянці різні ягоди. У нас ви знайдете невибагливі культури, які успішно приживаються в умовах нашої кліматичної зони.

Плодові

Стиглі фрукти на власній дачі - гідна альтернатива дорогим плодам з ринку. Компоти та варення, сухофрукти і різні заготовки з ваших плодових дерев допоможуть заощадити бюджет і урізноманітнити раціон всієї родини.

Троянди

Навіть найменше і не надто затишне подвір'я можна покращити, за допомогою саджанців троянд. Оздобивши квадратні метри землі розкішними сортами цих вишуканих квітів, можна додати затишку рідній оселі.

Змінити світ на краще можна, почавши з себе і свого навколишнього середовища. Придбати саджанці і змінити власний дворик до невпізнання, на радість близьким і заздрість сусідам, можливо, найбільш цікавий і доступний варіант подібних змін.