Насіння

ФильтрыФільтри
НОВИНКА
Купить - Насіння кропу Ділл, 1 г

Код товару: 3463


6 грн
НОВИНКА
Купить - Насіння редиски Ісіс F1, 2 г
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кукурудзи Трофі F1, 20 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння капусти Аммон F1, 100 шт
НОВИНКА
Купить - Капуста Редскай F1, 10 шт

Код товару: 3353


12 грн
НОВИНКА
Купить - Насіння помідорів Дебют F1, 10 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння помідорів Багіра F1, 10 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння капусти Ардент F1, 10 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння баклажанів Галіне F1, 20 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння капусти Редженсі F1, 10 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння капусти Заріссіма F1, 20 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння кукурудзи Турбін F1, 100 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння помідорів Сашер F1, 5 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння гороху Альфа, 50 г
НОВИНКА
Купить - Насіння баклажанів Анатолія F1 10 шт
НОВИНКА
Купить - Насіння баклажанів Дестан F1 10 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння редиски Сора, 2 г

Код товару: 2233


12 грн
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння гороху Альфа, 100 г
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кабачків Іскандер F1, 5 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кавуна Фарао F1, 5 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння капусти Уніботра, 0.2 г
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кавуна АУ Продюсер 0.5 г
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння баклажанів Епік F1 15 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння капусти Агресор F1, 100 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння капусти Агресор F1, 20 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кукурудзи Леженд F1, 20 шт
ТОП ПРОДАЖ
Купить - Насіння кабачків Кавілі F1, 5 шт

Запорука багатого врожаю - якісний посівний матеріал. Тому питання, де купити насіння з високими показниками схожості і врожайності, однаково гостро стоїть як перед професійними фермерами та власниками агробізнесу, так і любителями повозитися на дачній грядці. Саме на такому посівному матеріалі спеціалізується інтернет-магазин насіння Parcel.com.ua.

Селекціонери з різних країн активно працюють над новими сортами рослин, покращуючи їх смакові властивості, підвищуючи врожайність, паралельно роблячи менш вибагливими до умов зовнішнього середовища. Завдяки налагодженим партнерським зв'язкам Parcel ви можете купити насіння в Україні від провідних світових виробників: голландських компаній Zaden, Hem Zaden, Hazera, Nunhems Zaden, Syngenta, Rijk Zwaan, Seminis, німецьких Euro Grass і Satimex, американських Lark Seeds і PanAmerican, французької Clause, турецької Yuksel Tohum і ін.

За якими критеріями ми вибираємо насіння

Ми пропонуємо клієнтам тільки найкраще насіння, що пройшли офіційну сертифікацію, лабораторні випробування і ретельний відбір фахівцями Parcel. В процесі пошуку якісного посівного матеріалу наш інтернет-магазин спирається на наступні посівні і сортові показники:

  • Схожість і енергію проростання. Першочергово критерій якості, заснований на процентному співвідношенні посіяного і насіння, що зійшло. Також вказує на здатність в зазначений термін давати життєздатні проростки, які з часом розвинуться в здорову рослину.
  • Стійкість. Несприйнятність до змін погодних умов, захворювань, грибків і атак комах.
  • Сортові якості. Повна відповідність конкретної культурі і сорту - гарантія того, що вибираючи насіння по фото на упаковці, в результаті аграрій отримає ідентичну дорослу плодоносну рослину.
  • Урожайність. Те, заради чого все затівалося. Відповідність критерію вказує, що із заданою одиниці площі вийде зібрати максимальний обсяг корисної продукції.

Каталог насіння на сайті досить великий і дозволяє вирішити будь-які завдання, поставлені конкретно взятим агрогосподарством або городником-любителем. Тут представлені як сортові рослини, здатні самостійно давати нове насіння і розраховані на багаторічну культивацію, так і гібриди (F1), націлені на одноразове отримання максимального врожаю з високою гомогенністю плодів. Залишилося вибрати сорт і замовити насіння поштою!

Звичайно ж, домогтися заявлених властивостей можна лише при правильному зберіганні. Тому в Parcel продаж насіння, як і відправка насіння поштою, здійснюється з дотриманням необхідних стандартів температури і вологості. Також підвищені вимоги пред'являються до упаковки насіння від виробника.

Широкий асортимент для будь-яких сільгосп завдань

Незважаючи на величезну кількість найменувань, розібратися в асортименті насіння на офіційному сайті Parcel не складе труднощів. Знайти насіння потрібних культур і сортів, не витрачаючи на це дорогоцінний час, допоможе зручна система навігації: розумний пошук по сайту і продумана система категорій.

Овочі

Кожен власник дачі підтвердить, що овочі зі своєї ділянки в рази смачніші магазинних. А весь секрет у тому, що вирощені вони з якісного посівного матеріалу з дотриманням правил городництва. У нашому каталозі представлені топові агрокультури: томати, огірки, перець, капусту, моркву і т.д., а також посадочні матеріали екзотичних культур, наприклад, артишоку або лагінаріі. Ви можете підібрати сорти, які підходять для вирощування на грядці або в умовах теплиці. Насіння, що зацікавило,  можна придбати в роздріб, а також набагато дешевше в фасуванні по 50 або 100 пакетиків. Для великих агрогосподарств передбачене промислове фасування найпопулярніших овочів - від 1 до 10 кг.

Професійні насіння

Дана категорія стоїть осібно і передбачає вирощування особливо популярних овочів і ягід в промислових обсягах. Вартість таких сортів вище, ніж у використовуваних в присадибному господарстві. Однак і врожайності, а також стійкість до хвороб і шкідників у них відповідна.

Зелень і прянощі

Ароматна зелень дарує неповторний смак будь-якої страви, а також широко використовується для приготування домашніх чаїв, приправ і заготовок на зиму. Купити насіння недорого, а результат зазвичай не змушує себе довго чекати. Крім того, зелені і пряні культури відмінно почувають себе в квартирних умовах - міні-город на підвіконні може радувати око і урізноманітнити кулінарні експерименти круглий рік.

Сидерати або «зелене добриво»

Назва категорії говорить сама за себе. Їх висаджують скоріше не для отримання врожаю (що все ж є приємним бонусом), а з метою збагачення ґрунту азотом та іншими корисними сполуками, а також для пригнічення бур'янів. Найкращі відгуки отримали овес, гірчиця, фацелія, люцерна, райграс, боби.

Декоративні рослини

Крім практичних овочів, на сайті Parcel представлено насіння рослин, які  просто радують око. В каталозі вражаюче розмаїття квітів: багаторічних і однорічних, для вирощування на квітниках, в теплицях і підвіконнях. За допомогою суниці та інших ягід сад наповниться відчуттям лісової казки. А завершений привабливий вигляд присадибній ділянці додасть газон, посівний матеріал для якого зібраний в окремому розділі.

Купити насіння в інтернет-магазині - простіше простого

Завдяки Parcel найкраще насіння України доступне в один клік. У нашому інтернет-магазині можна не тільки замовити насіння та саджанці вподобаних культур, але також необхідні для їх здорового росту компоненти: грунт і субстрати, захисні і біологічні препарати, добрива та садовий інвентар.

Для зручності клієнтів в нашому магазині передбачені різні алгоритми розрахунку: клієнти можуть оплатити насіння післяплатою в поштовому відділенні або онлайн за допомогою банківської карти. Доставка насіння в будь-яку точку України займає 1-6 днів в залежності від обраної поштової служби. Якщо вартість замовлення насіння і супутніх товарів більше 1000 грн., а вага посилки не перевищує 2 кг - доставка за рахунок компанії.