З Terraneo середземноморський спосіб життя гарантований
10.07.2021 10:37:50
0
482

З Terraneo середземноморський спосіб життя гарантований

Глибоко вдихніть, відхиліться назад, насолоджуйтесь свіжим повітрям і сонцем: ніхто не хоче пропустити безтурботну легкість літніх місяців. Чогось бракує? Вірно, середземноморського дизайну на власному подвір‘ї. Завдяки чистим матеріалам  та природним кольорам, ваші тераси та сади можна легко перетворити на стильні середземноморські оазиси з середземноморським шармом.

У цьому вам допоможе горщик Terraneo —  символ природності та якості. 
Близько 20000 років тому до Різдва Христового люди в Азії, мабуть, були здивовані, виявивши у своїх камінів, що певний тип землі став дійсно твердим в поєднанні з теплом. Настільки твердий, що навіть був застій води. Так і розпочалась ера глиняних горщиків. 

Зроблені з найкращих п’яти земель та води, унікальні предмети ручної роботи з Греції надихають усіх, хто любить щось особливе. Склад і суміш п'яти місцевих ґрунтів вибирається  виключно з місцевих ландшафтів. У світі всього 4 області, і всі 4 розташовані в Греції (Пелопоннес і Крит), де необхідні грунти доступні в значних кількостях.

Комбінація грунтової суміші і запатентованих методів виробництва дає ЄДИНИЙ В ЯКОСТІ чудовий продукт (в порівнянні з французькою або італійською теракотою ручної роботи). Він не може бути скопійований й може бути відтворений тільки в Греції.

Вазони з обпаленої глини відомі як теракотові. Слово походить від італійського і означає щось на зразок «обпалена земля» або «обпалена глина». Виробник дає п'ятирічну гарантію морозостійкості на кожну зі своїх горщиків при дотриманні рекомендованих запобіжних заходів (відведення води).

Рекомендації щодо використання горщиків Terraneo

  • Використовуйте лише пухкий піщаний грунт, який полегшує відведення води.
  • На дно горщика покладіть камінчики або щось дрібне, щоб забезпечити дренаж. 
  • Не розміщуйте горщик під прямим сонячним світлом. В іншому випадку замерзла вода протягом дня дуже швидко відтає в грунті, глина вбирає занадто багато води, що може нашкодити структурі самого горщика.
  • Під дно горщика краще робити підкладки у вигляді ніжок, щоб запобігти забрудненню, пошкодженню від морозу і запобігти застою води.

Інтернет-магазин Parcel пропонує високоякісні вазони Terraneo різних форм та розмірів! Їх ви можете знайти в розділі горщики для квітів (КЕРАМІЧНІ)

1. Вазон Minturno

2. Вазон Carini

3. Вазон Stella

4. Вазон Monachou

Як добре, що вам не потрібно подорожувати, щоб дихати середземноморським повітрям
Parcel вже все вирішив!
Бо з нами легко!

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!