Насіння буряка кормового Рекорд Полі (Рожевий), 1 кг

Насіння буряка кормового Рекорд Полі (Рожевий), 1 кг

Артикул: 319
Артикул: 319
Предзаказ
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Країна
Польща
Термін дозрівання
пізній
Культура
буряк кормовий
Упаковка
1 кг

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Кормовий буряк широко використовується як кормова культура. Вона має гарні смакові якості, тому добре згодовується тваринам і легко засвоюється. Коренеплоди містять багато вітамінів, макро- і мікроелементів. Крім коренеплодів які згодовують худобі у свіжому вигляді, велику кормову цінність має гичка буряка. Урожайність коренеплодів - 600-850 ц/га, гички - 100-300 ц/га.

Кормовий буряк - це культура ранньої сівби, сіяти її можна при температурі ґрунту 5-7 °С. Для збереження вологи в передпосівному шарі дуже важливо своєчасно підготувати ґрунт, в погано оброблений ґрунт сіяти не можна. При сухій поверхні ґрунту засіяну ділянку необхідно прикатати.

Нормальна глибина загортання насіння 3-4 см, на легких грунтах 5-6 см, ширина міжрядь - 45 см.

Насіння кормових буряків починає проростати при температурі 3-4 °С. Спільні сходи цієї кормової культури отримують при 12-16 °С. Під час проростання насіння буряк вимогливий до вологи, насіння його вбирають 130-170 % води від маси насінини. Найбільше води вимагає в липні і серпні.

Посіви кормових буряків треба розміщувати після зернових, однорічних трав. Зазвичай сіють поблизу ферм, щоб зменшити витрати на транспортування після збору. Велике значення у врожайності кормових буряків є насіння. Подібність насіннєвого матеріалу має бути більше 80 % і чистота - від 97 %.

Країна
Польща
Термін дозрівання
пізній
Культура
буряк кормовий
Упаковка
1 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!