Протруйник Тексіо Велум, 60 мл

Протруйник Тексіо Велум, 60 мл

Артикул: 2583
Артикул: 2583
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Культура
картопля; томат; перець; баклажан; капуста; плодові культури; декоративні; лісове господарство
Шкідливий об'єкт
колорадський жук; дротяник; несправжній дротяник; личинка хруща; цикадка; попелиця; трипс; капустяна муха; метелик; кліщ; капустянка; ризоктоніоз
Упаковка
середня

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Протруйник Тексіо Велум - препарат для обробки бульб картоплі перед садінням та замочування кореневої системи овочевих культур і саджанців.

Переваги препарату:

  • Неперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин.
  • Комбінований захист від шкідників та хвороб з ефектом стимуляції росту та розвитку рослин, наслідком чого є підвищення урожайності та частки товарних бульб.
  • Надзвичайно довгий термін захисту (як мінімум до кінця цвітіння картоплі). Тексіо Велум не потребує дотримуватися строків виходу в поле для проведення робіт та строків очікування до збору урожаю.
  • Безпечність для корисних комах та навколишнього середовища.

Спосіб використання:

Обробка бульб картоплі перед висаджуванням. Замочування коренів розсади перед садінням у відкритий грунт. Занурення кореневої системи саджанців перед садінням.

Картопля: колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз — 100 мл на 1-2 л води на 100 кг бульб картоплі. Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед садінням і ретельно їх перемішати. Протруєний посадковий матеріал слід висаджувати, по можливості, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розташовані вічка.

Томати, перець, баклажани, капуста: колорадський жук, капустянка, дротяники, капустяна міль — 100 мл на 10 л води (замочування коренів розсади перед садінням у відкритий грунт у суспензії препарату впродовж 6-8 годин). За умов рекомендованого замочування рослини залишаються захищеними щонайменше 30 діб. Якщо умови не дозволяють здійснити замочування протягом 6-8 годин, його час можна скоротити, але в цьому випадку термін захисної дії скорочується.

Плодові, декоративні та лісові культури: листогризучі, сисні та грунтові шкідники — 20 мл на 1 л води. Цей розчин додається до «бовтанки» – глина, перегній, вода (0,7 кг, 0,8 кг, 1,0 л), та ретельно перемішується. Проводять повне занурення кореневої системи саджанців в суміш безпосередньо перед садінням. Цієї суміші достатньо для обробки 35-40 саджанців. «Бовтанка» з додаванням розчину Тексіо Велум повинна мати консистенцію сметани. Вона не повинна бути рідкою, проте і не сильно густою. При використанні Тексіо Велум в такий спосіб саджанці, по-перше, краще приживлюються, а, по-друге, майже до початку літа надійно захищені від шкідників саду, таких як попелиці, трипси, щитівки та інші.

Норми: 10 мл / 0,1-0,2 л води / 10 кг бульб картоплі; 20 мл / 1 л води / 35-40 саджанців плодових; 20 мл / 1 л води / 35-40 саджанців томатів, перцю, баклажанів, капусти.

Склад: імідаклопрід, 140 г / л + Пенсикурон 150 г / л.

Культура
картопля; томат; перець; баклажан; капуста; плодові культури; декоративні; лісове господарство
Шкідливий об'єкт
колорадський жук; дротяник; несправжній дротяник; личинка хруща; цикадка; попелиця; трипс; капустяна муха; метелик; кліщ; капустянка; ризоктоніоз
Упаковка
середня
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!