Про нас

Шановні, ми раді привітати вас в інтернет-магазині Parcel.com.ua

Наша компанія плідно працює на сільськогосподарському українському ринку в сегменті продажу насіння, посадкового матеріалу, ґрунтів та субстратів, засобів захисту рослин, біопрепаратів, добрив та садового інвентарю.

Наші пропозиції

Для дачників, садівників-городників, фермерів, власників агропромислових господарств ми пропонуємо тільки якісний та оригінальний товар. Великий вибір насіння від світових виробників Bejo Zaden (Нідерланди), Cerny (Чехія), Clause (Франція), Euro Grass (Німеччина), Hem Zaden (Нідерланди), Lark Seeds (США), Hazera (Нідерланди), Nunhems Zaden (Нідерланди), PanAmerican (США), Rijk Zwaan (Нідерланди), Satimex (Німеччина), Seminis (Нідерланди), Syngenta (Нідерланди), Yuksel Tohum (Туреччина). 

В інтернет-магазині представлено широкий асортимент засобів захисту рослин  (інсектицидигербіцидипротруйникифунгіциди) від провідних українських та європейських компаній – Укравіт (Україна), Bayer (Німеччина), Syngenta (Швейцарія) та інших лідерів галузі.
Висококваліфіковані консультанти та менеджери компанії нададуть детальну інформацію про товари з каталогу, порадять і запропонують продукцію згідно ваших переваг та побажань. Ознайомлять із вигідними сезонними знижками, акціями розпродажу, бонусами від компанії.

Наші пріоритети:

  • пропонувати найкраще та йти в ногу з часом;
  • співпраця і партнерство з перевіреними та благонадійними виробниками;
  • індивідуальний підхід до своїх клієнтів, щоб задовольнити потреби кожного покупця;
  • компетентність команди.

Всі товари інтернет-магазину мають сертифікат відповідності вимогам екологічної безпеки та міжнародних якісних стандартів. Ми дбаємо про свою репутацію надійного та відповідального партнера.
Маючи певний досвід у сфері продаж насіння, засобів захисту рослин, добрив наша команда професіоналів приділяє велику увагу своєму розвитку, вивчає ринок агротоварів, пропонуючи клієнтам-покупцям постійне оновлення асортименту, новинки та сучасні розробки сільськогосподарської галузі.

Перевагами каталогу інтернет-магазину Parcel.com.ua є зручність і спрощеність у використанні. За тематичним рубрикатором можна легко знайти і купити, у межах доступних цін, насіння, екологічно чисті добрива, засоби для захисту рослин, субстрати, садовий інвентар та супутні товари для саду/городу.

Щоб купити в інтернет-магазині Parcel.com.ua все необхідне та корисне для дачників, садівників-любителів та професіоналів садівництва і рослинництва. Подивимось?

Максимум наших зусиль і можливостей для вашого щедрого врожаю!