Насіння гірчиці Жовтої, 10 кг

Насіння гірчиці Жовтої, 10 кг

Артикул: 1713
Артикул: 1713
Нет в наличии
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Країна
Україна
Термін дозрівання
ранній
Культура
гірчиця
Упаковка
10 кг

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Гірчиця на сидерат насіння

Гірчиця є однією з найефективніших рослин, які можна використовувати в якості сидеральних добрив. Морфологічні та біологічні особливості рослини дозволяють висівати її, як зелене добриво, з березня по вересень. Вегетаційний період від сходів до забивання гірчиці в грунт становить від 4 до 8 тижнів. Залежно від грунту, кліматичних умов і сезону посіву.

Якщо ви вирішили купити гірчицю на сидерати, то вона як найкраще підходить для наших кліматичних умов. Температура, при якій здатне проростати її насіння, становить всього 4 ° С. Самі сходи витримують зниження температури до -5 ° С. У віці 4-5 тижнів рослина повністю покриває землю. За один - два місяці вегетації гірчиця забезпечить 40 тон зеленої маси на одному гектарі. Четверта частина з цієї кількості є органічними речовинами.

Крім цього посів насіння гірчиці, як сидерату, дасть вам ще цілий ряд позитивних моментів:

  • Гірчиця значно знижує популяцію такого шкідника як дротяника, яка здатна знищити врожай картоплі. Тому гірчиця є ідеальною сидератною культурою перед посадкою «другого хліба».
  • В рамках родини хрестоцвітних, гірчиця може допомогти впоратися з найнебезпечнішим захворюванням родини - килою. Гірчиця активізує сплячі спори цього грибкового захворювання. Але внаслідок того, що рослина буде передчасно знищена, то порушується життєвий цикл грибка. Хоча для повного знезараження грунту потрібно кілька повторних посівів.
  • Завдяки фітонцидами, які містяться в коренях гірчиці, рослина дає відновлювальний ефект на грунт. Доведено, що культури, які ростуть поблизу цього сидерата, значно менше уражаються такими хворобами як: фузаріоз, фітофтороз, ризоктоніоз, чорна ніжка, коренева гниль і парша.
  • Коріння гірчиці «дістають» фосфор з глибоких шарів грунту. Перетворюючи фосфати, які знаходяться в недоступній формі, в фосфор, яким можуть харчуватися вже всі рослини.
  • Рослина, завдяки своєму швидкому розвитку, пригнічує бур'яни.
  • Посіви гірчиці оберігають родючий шар землі від вітрової та водної ерозій.
  • Біомаса гірчиці, в процесі розкладання, забезпечує харчування корисним грунтовим мікроорганізмам. Причому, ці процеси відбуваються навіть в глибоких шарах, недоступних при внесенні гною.
  • Коренева система гірчиці може проникати вглиб землі до 3 метрів і внаслідок цього чудово структурує грунт. Особливо важливо це на важких ущільнених грунтах.
  • Якщо ви хочете значно поліпшити врожаї на своїх полях за допомогою сидератів, то ми пропонуємо вам купити високоякісне насіння гірчиці за розумними цінами.

Норма висіву гірчиці на сидерати - близько 40 кг на гектар або 0.4 кг на одну сотку.

Країна
Україна
Термін дозрівання
ранній
Культура
гірчиця
Упаковка
10 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!