Які переваги вирощування рослин в Lechuza-Pon?
17.07.2021 11:23:07
0
431

Які переваги вирощування рослин в Lechuza-Pon?

Lechuza PON — це субстрат, який можна використовувати замість класичної ґрунтової суміші. Ви можете використовувати його практично для всіх рослин, які ви тримаєте.

Рослинний субстрат Lechuza-Pon, є найпопулярнішим варіантом і виготовлений з високоякісних мінеральних каменів. Компанія зазначає, що використання каменів допомагає уникнути шкідників, таких як грибкові комарі, запобігає появі грибка, забезпечує збалансований розподіл поживних речовин при добриві і має «оптимальне співвідношення повітря / вода для рослин, що складаються з 45% води і 55% повітря». 

Уразливість до хвороб знижується. Навіть після деякого часу структурно стабільний рослинний субстрат не ущільнюється і зберігає свою повітропроникну структуру.

Компоненти LECHUZA-PON

 • Цеоліт
 • Пемза
 • Німецька, світла лава (постійно постачає вашу рослину залізом)
 • Добриво вищої якості з повним покриттям. Добриво забезпечує вашу рослину живильними речовинами до 6 місяців.
 • В субстраті використовуються азотно-фосфорно-калійні добрива терміном дії 6-12 місяців.

Як довго ви можете використовувати LECHUZA-PON?

Виробник Lechuza дає гарантію на використання Lechuza-Pon протягом багатьох років без необхідності заміни.

Для яких рослин підходить субстрат?

Грунт універсальний і підходить практично для будь-яких рослин:
 • квітучих форм;
 • листяних порід;
 • для трав;
 • цитрусових;
 • фруктів;
 • помідорів і т.д.
Його можна використовувати і як для невибагливих таких, як кактуси або фікуси, так і для «примхливих» представників — орхідей, кипарисів, фуксій. Згідно відгуками, за допомогою Lechuza Pon професійним флористом може стати навіть новачок і виростити практично будь-яку рослину.

Переваги LECHUZA-PON

  LECHUZA-PON на 100% підходить для всіх рослин (навіть для орхідей і цитрусових).

  Складається з високоякісних мінеральних каменів, вільних від забруднень і шкідливих речовин.

  Рослинний субстрат Lechuza-Pon має оптимальне для рослин співвідношення повітря / вода: 45% води / 55% повітря. Знижується вразливість до хвороб.

  Багаторазова фільтрація при виробництві зводить до мінімуму дрібні частинки в субстраті. Це запобігає замулюванню в області коренів і підтримує тривалу капілярність.

  Речовина цеоліт стабілізує ідеальний баланс pH для здорового росту рослин у вашому розумному кашпо LECHUZA. Макро- і мікроелементи зберігаються назавжди.

  Субстрат має безперервну капілярність до поверхні. Таким чином, навіть підлісок і невеликі вкорінені рослини отримують ідеальну кількість води.

  Рослинний субстрат LECHUZA забезпечує збалансований розподіл поживних речовин в кореневій зоні. Завдяки ідеальному харчування рослина стає міцною і залишатиметься з вами протягом довгого часу.

 Діє як буфер, який поглинає надлишки добрив і при необхідності повертає їх рослинам. Природне зберігання поживних речовин запобігає опік коренів.

У нашому інтернет-магазині Parcel ви можете купити субстрат Lechuza-Pon за найкращою ціною
 

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!