Інсектицид Кораген 20 к.с., 50 мл

Інсектицид Кораген 20 к.с., 50 мл

Артикул: 1424
Артикул: 1424
На складі
Рейтинг: Відгуки (3)

Короткі характеристики

Шкідник
яблунева плодожерка; яблунева міль; листовійка; каліфорнійська щитівка; колорадський жук; картопляна міль; бавовняна совка; совка; кукурудзяний стебловий метелик
Культура
яблуня; картопля; томат; кукурудза
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Kораген - інсектицид проти багатьох шкідників з класу лускокрилих (плодожерки, молі, листовійки), і рівнокрилих (Каліфорнійська щитівка) на яблуні, томатах, кукурудзі і жуків (колорадський жук) на картоплі.

Діюча речовина: Хлорантраніліпрол, 200 г / л (концентрат суспензії на водній основі).

Препарат ефективно бореться з:

Яблуня: яблунева плодожерка, яблуневі молі і листовійки; каліфорнійська щитівка (фаза личинки-мандрівниці): біологічна ефективність до 80%.

Картопля: колорадський жук в стадії кладки яєць і личинок, картопляна міль, бавовняна та інші види совок 60 мл / га Краща ефективність і максимальну ступінь захисту культури досягається при обробці до початку виходу личинок з яєць шкідника кожного покоління.

Томати: картопляна міль, колорадський жук (дорослі і личинки) 125-175 мл / га у фазі масового відкладання яєць шкідником. 2 обробки забезпечить довгостроковий захист від совок (40 днів).

Кукурудза: бавовняна совка, кукурудзяний стебловий метелик - 100-150 мл / га у фазі культури 63-85 днів авіаційним і наземним методом на стадії масового льота і початку виходу з личинок (1-2 обробки).

Застосування: 150 мл / га наземним методом на стадії масового льота і початку виходу з личинок, другу обробку 175 мл / га через 2-3 тижні.

Основна дія препарату відбувається при попаданні Корагена в шлунок комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген активує ріанідін-рецепторні гени, які відіграють ключову роль в скороченні м'язів. Після застосування Корагена шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи і миттєво настає параліч. У свою чергу, це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими і незабаром гинуть. Загибель шкідників відбувається протягом 24-72 годин.

Кораген має високу стійкість до опадів. Це пов'язано з високою залишковою інсектицидною активністю препарату та його швидким трансламінарним проникненням в листову поверхню.

Кораген є унікально безпечним інсектицидом з наявних сьогодні на світовому ринку.

Норма внесення інсектициду: 0,06 - 0,175 л / га.

Розподіл активної речовини в рослині: системний.

Норма використання робочого розчину: 250 - 300 л / га авіаметодом: 50 - 150 л / га.

Максимальна кратність обробки: 2 рази за вегетацію.

Шкідник
яблунева плодожерка; яблунева міль; листовійка; каліфорнійська щитівка; колорадський жук; картопляна міль; бавовняна совка; совка; кукурудзяний стебловий метелик
Культура
яблуня; картопля; томат; кукурудза
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!