Інсектицид Ініціатор, 25 г

Інсектицид Ініціатор, 25 г

Артикул: 2204
Артикул: 2204
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Шкідник
капустянка; дротяник; трипс; щитівка; капустна муха
Культура
вишня; черешня; абрикос; слива; яблуня; груша; персик; виноград; агрус; смородина; малина; декоративні; ягідні; айва; самшит
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Ініціатор забезпечує як довготривалий захист саджанців від шкідників так і стрімке та інтенсивне їх зростання. Таблетка Ініціатору кладеться в посадкову яму при садінні саджанців на постійне місце або в період їх вегетації.

Завдяки системній дії, діюча речовина інсектициду розповсюджується по всій рослині після всмоктування її через коріння. Таким чином охоплюються також шкідники, що живуть приховано.

Препарат неймовірно ефективний проти  листогризучих, сисних та грунтових шкідників.

Повільне розчинення таблетки спричиняє тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм та магнієм) через корені.

Саджанці плодових культур можна садити восени і навесні, коли рослини перебувають у стані спокою. Найкраще садити восени – у вересні – жовтні. Висаджені у цей час рослини до закінчення вегетаційного періоду встигають добре прижитися. Якщо саджанці восени не посаджено на постійне місце, їх висаджують рано навесні – відразу після розмерзання грунту. Найкращі результати отримують при садінні до розпускання бруньок - зазвичай це березень - перша декада квітня місяця. При садінні садженців вносять в садивну яму 1-2 таблетки препарату.

В період вегетаці саджанців рекомендовано вносити 1-2 таблетки у кореневу зону рослини один раз на рік. Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою палиці, або іншого приладу доставити таблетку в кореневу зону рослини. Наприкінці слід гарно полити грунт водою.

Унікальні властивості Ініціатор:

  • Надійний захист саджанців від пошкоджень сисними, листогризучими, грунтовими шкідниками.
  • Забезпечує суттєве прискорення росту рослин, швидке їх приживлення, укорінення та розвиток.
  • Поживні речовини не змиваються дощем, як при позакореневому підживленню.
  • Забезпечує довготривалий захист – досвіди показують інсектицидний захист до 1-2 років в залежності від виду рослин, швидкості зростання та умов вирощування.
  • Не потребує спеціального приготування при використанні.
  • Високий рівень безпеки при використанні.
  • Унікальний ефект «синергізма» від поєднання інсектициду та комбінації добрив. Комбінація діючої речовини та поживних речовин в препараті підсилюють дію один одного.

Досвід використання препарату Ініціатор в Австралії на лісових культурах засвідчує що за 6 місяців після внесення препарату – біомасса саджанців втричі більша ніж на контролі (без внесення Ініціатору). А при вивченні 5-річних насаджень  – приживлюванність саджанців лісових культур склала 93%, а на плантаціях без внесення Ініціатор лише 32%.

Шкідник
капустянка; дротяник; трипс; щитівка; капустна муха
Культура
вишня; черешня; абрикос; слива; яблуня; груша; персик; виноград; агрус; смородина; малина; декоративні; ягідні; айва; самшит
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!