Гриби на газоні
07.06.2021 21:04:47
0
66

Гриби на газоні

Зазвичай, якщо ви знаходите гриби, - це радість і передчуття гарної вечері. Однак, якщо гриби знайдені на вашому газоні, то вас чекає не найприємніший період видалення «поселенців». Як впоратися з напастю і чому треба обов'язково з нею боротися?
Газонні гриби — поширена проблема озеленення. Для багатьох людей, які люблять доглянутий газон, виявлення грибів на галявині може бути неприємно. Але проблему з грибами, що ростуть на галявині, легко вирішити, якщо знати, як це зробити.

ТЕ, ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Поширена помилка, що гриби на газоні — це овочі.
Гриби — це плодові тіла грибів, що мешкають в грунті. І, як яблука на яблуні, гриби — менша частина набагато більшого грибкового організму.
Справжня маса структури знаходиться під грунтом і складається з мережі міцеліїв. Міцелій — це волокнисті нитки, які можуть розміщуватися на величезні відстані.
Це важливо розуміти з точки зору позбавлення від них. У будь-якому випадку просте витягування гриба з землі мало допомагає позбавити ваш газон від грибкової структури. По суті, ви зірвали тільки одне або два яблука з набагато більшого дерева. Якщо ви хочете, щоб вони не росли у вас на подвір'ї, то необхідно видалити з землі всю грибкову мережу. Оскільки ці мережі міцелію можуть бути дуже великими.

ЧОМУ ГРИБИ РОСТУТЬ НА ГАЗОНІ?
Перше, що потрібно зрозуміти — чому гриби ростуть на галявині. Газонні гриби — це грибки, які допомагають розщеплювати органічний матеріал.
Здається, що гриби з'являються на рівному місці. Але насправді це не так. Це всього лише видимий результат процесу, який певний час відбувався під землею.
Підземний гриб (з набагато більшою масою, ніж у грибів) — справжній винуватець вашої грибний проблеми. Цей гриб, якому часто сприяє поганий дренаж і недолік сонячного світла, поширюється, оскільки він харчується органічними речовинами в грунті, які можуть включати:
  • Собачі або котячі корми.
  • Опале листя.
  • Обрізки трави.
  • Старі пні, які не повністю розклалися.

УСУНЕННЯ ГРИБІВ

Перш за все, своєчасна профілактика зможе запобігти взагалі будь-якій появі небажаних рослин на газоні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД PARCEL.COM.UA:

  • Намагайтеся не зловживати органічними добривами, саме вони улюблені спорами грибів і дадуть їм можливість швидко розвинутися в справжню «колонію». Якщо газон часто обростає грибами, то намагйтеся якийсь час користуватися тільки азотними добривами.
  • Не потрібно «заливати» газон. Якщо у вас стоять автоматичні системи поливу і з'явилися гриби, то зменшіть частоту поливу вдвічі.
  • Восени «піскуйте» газон. Купіть кілька відер річкового піску нанесіть на весь газон, роблячи тонкий шар піску над землею. Це знизить ймовірність появи грибів, оскільки не дасть утворитися прілому шару з листя і трави.
  • Використовуйте азотні добрива після того як скосите або викопаєте гриби, ці добрива «випалять» грибницю і не пошкодять траву. Нанесіть їх ретельно по відьминим кільцям, не зачіпаючи навколишній газон. Зробити це треба хоча б пару раз на місяць, в іншому випадку грибниця залишиться на місці. 
Це основні рекомендації, до того ж найпростіші у виконанні. Вони допоможуть звести появу грибів до мінімуму, але, звичайно, ніхто не зможе гарантувати їх повне зникнення.

БОРОТЬБА З ПРОБЛЕМОЮ СПЕЦІАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ

Боротьба з грибами на газоні можлива за допомогою спеціалізованих фунгіцидних препаратів на основі мікроорганізмів-антагоністів. Фунгіциди покривають існуючі гриби і гіфи, зупиняючи розповсюдження спор і, отже, зупиняючи ріст нових грибів. Просто переконайтеся, що обраний вами фунгіцид безпечний.
У цьому вам допоможе: біофунгіцид Триходерма, BIOTERRAVIT та біологічний протруйник Панцир КЕМ.

Позбутися від грибів так само просто, як позбавити їх повітря, їжі, вологи і всіх інших умов, які сприяють росту грибів на вашому газоні!

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!