Гербіцид Гольф, 3 г

Гербіцид Гольф, 3 г

Артикул: 1658
Артикул: 1658
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
газонні трави
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Гольф - селективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення найбільш поширених та важковикорінювальних однорічних та багаторічних видів бур'янів у злакових газонних травах.

Переваги препарату:

  • знищує широкий спектр бур' янів, в т.ч. найбільш притаманних посівам газонних злакових трав;
  • одна обробка забезпечить чистий від бур'янів газон на протязі всього сезону;
  • надає газону природний естетичний вигляд;
  • відсутній ефект фітотоксичності для трави;
  • економічність, надійність та безпечність застосування.

Рекомендації щодо застосування гербіциду Гольф:

Шкiдливий об'єкт: жовтецеві, кульбаба, подорожники, конюшина, берізки, види осотів, види будяків, однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни.

Період очікування: –

Спосіб, час обробок, обмеження: обприскування в період вегетації.

Норми витрати: 1,5-3,0 г на 3-5 л води на 100-150 м2.

Сумісність. Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, проте в кожному випадку необхідно проводити тест на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії. Діюча речовина препарату — дикамба — належить до синтетичних ауксинів, що проникають у рослини через тканини наземних органів та коренів, блокуючи при цьому поділ ростових тканин, що призводить до повної загибелі бур’янів.

Спектр дії. Амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка персидська, гірчиця польова, жовтець, грицики звичайні, кучерявець Софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш звичайний, мак самосійка, мак дикий, осот польовий, талабан польовий, кульбаба лікарська, хрінниця круповидна, шпергель звичайний, щавель горобиний, галінсога (види), лобода (види), осот (види), будяк польовий, берізка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахуча, рутка лікарська, гірчак (види), щириця (види), жабрій (види), падалиця соняшнику.

Норма витрати робочого розчину - 3-5 л на 100-150 м2.

Діюча речовина - Дикамба 365 г/кг, Метсульфурон-метил 30 г/кг.

Препаративна форма - гранули, що диспергуються в воді.

Особливостi застосування. Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур’янів.

Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22)години.

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур’янів (сім’ядолі-дві пари справжніх листочків). Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур’яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання ранньою весною в суміші з фунгіцидом Фундазим а також із інсектицидом Антиколорад.

Оптимальний термін застосування – весною при відновленні вегетації в період кущення злакової газонної трави та на ранніх фазах росту і розвитку бур’янів.Заборонено обприскувати молодий газон віком до 6-8 місяців та з підсівом бобових трав.Не випускати впродовж 3-5 днів домашніх тварин (котів, собак, птиці, та ін.). Також заборонено годувати травою свійських тварин.

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
газонні трави
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!