Гербіцид Чистопол, 100 мл

Гербіцид Чистопол, 100 мл

Артикул: 1393
Артикул: 1393
Знятий з виробництва
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
площі, призначені під посів овочів; площі, призначені під посадку картоплі; виноград; землі несільськогосподарського використання; під посів зернових культур
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Чистопол - високоефективний післясходовий гербіцид суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів і чагарникової рослинності.

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л + кислотному еквіваленті 360 г/л. 

Основні переваги препарату: при виробництві гербіциду Чистопол використовується гліфосат, вільний від небезпечних для людини домішок та поверхнево-активні речовини транснаціональної компанії Росlіа, відомого лідера з виробництва ПАР для гліфосату.

Застосування:

Об'єкт, що обробляється Бур'яни Норми витрати на 100 м2
Ділянки, призначені для посіву с/г культур, пари, несільськогосподарські землі та ін.

Багаторічні злакові (пирій повзучий та ін.);

Багаторічні дводольні (осоти, берізка, ромашки, полин та ін.);

Однорічні дводольні та однодольні.

30-40 мл на 3-5 л води

40-60 мл на 3-5 л води

30 мл на 3-5 л води

Зернові, соняшник Десикація 30 мл на 3-5 л води
Плодові та виноградники Однорічні та багаторічні 40-60 мл на 3-5 л води

Особливості використання.

Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин (бур'яни повинні бути у фазі росту!). Залежно від середньодобової температури бур'яни гинуть за 7-14 днів. Відсутність дощу на протязі 5 годин після обприскування - обов'язкова умова для отримання максимальних результатів.

Основний обробіток грунту бажано проводити якомога пізніше після внесення препарату, не раніше, ніж через 2 тижні, оскільки, незважаючи на те, що надземна частина бур'янів загинула, їхня коренева система завжди гине повільніше. Як швидко загине коренева система - залежить від температури та вологості грунту.

Бажано, щоб під час внесення препарату температура повітря була не нижче +12°С і не вище +30°С. Пожнивні рештки не спалювати, а прибрати з поля. Якщо є час, а вологість орного шару грунту достатня для проростання багаторічних бур'янів, то краще провести дискування грунту для стимуляції проростання кореневищ, що знаходяться у стані спокою.

Після рівномірного проростання багаторічних бур'янів провести обприскування препаратом Чистопол. Якщо після збирання попередника до проведення основного обробітку грунту часу на проведення дискування та очікування відростання бур'янів недостатньо, в той час як багаторічні бур'яни мають розвинену зелену надземну частину, дискування краще не робити. У період посухи дискування також краще не проводити перед внесенням гербіциду Чистопол, оскільки бур'яни відростатимуть не повністю.

Якщо перед обприскуванням була спекотна суха погода, норму витрати препарату потрібно взяти дещо вищу від середньої, оскільки покривна тканина рослин потовщена.

Спектр дії препарату: всі види однорічних та багаторічних бур'янів, чагарники, деревна рослинність.

Максимальна кратність обробок - 1.

Після застосування основний обробіток грунту проводити не раніше, ніж через 2 тижні після внесення препарату, оскільки повна загибель надземної частини багаторічних бур'янів ще не свідчить про повну загибель кореневої системи.

Тип бур'яну
однорічні злакові; однорічні дводольні; багаторічні злакові; багаторічні дводольні
Культура
площі, призначені під посів овочів; площі, призначені під посадку картоплі; виноград; землі несільськогосподарського використання; під посів зернових культур
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!