Фунгіцид Магнікур Сенсейшн, 3.5 мл

Фунгіцид Магнікур Сенсейшн, 3.5 мл

Артикул: 2622
Артикул: 2622
Нет в наличии
Рейтинг: Відгуки (1)

Короткі характеристики

Культура
персик; яблуня; вишня; черешня
Хвороба
кучерявість листя; борошниста роса; парша; плодова гниль; моніліальний опік
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Магнікур Сенсейшн - фунгіцид комбінованої системної дії з іноваційної родини Луна, розроблений для захисту плодових культур. Відзначається широким спектром дії на патогенів як зерняткових, так і кісточкових культур. Разом з препаратом Магнікур Стар формує цілісну систему захисту плодових.

Механізм дії: флуопірам блокує мітохондріальне дихання в клітинах патогену (комплекс II), а трифлоксистробін блокує мітохондріальне дихання в клітинах патогену (комплекс III).

Використання Магнікур Сенсейшн:

Культура Хвороби Норми витрат Кількість обробок
Персик Кучерявість листя, плодова гниль 3,0-3,5 мл на 10 л води (з витратою 2 л робочого розчину - на молоде дерево; 2-5 л - на дерево середнього віку; 5 л - на старе дерево) 3
Яблуня Борошниста роса, парша, плодова гниль, хвороби плодів яблуні за їх зберігання в сховищах 3,0-3,5 мл на 10 л води (з витратою 2 л робочого розчину - на молоде дерево; 2-5 л - на дерево середнього віку; 5 л - на старе дерево) 2
Вишня, черешня Моніліальний опік, кучерявість листя, плодова гниль, борошниста роса 3,0-3,5 мл на 10 л води (з витратою 2 л робочого розчину - на молоде дерево; 2-5 л - на дерево середнього віку; 5 л - на старе дерево) 3

Обробки препаратом проводять в період вегетації плодових дерев до появи ознак захворювання. Інтервал між обробками 10-14 днів.

Строк від останньої обробки до збирання врожаю: 30 діб.

Фітотоксичність відсутня за відповідного з тарною етикеткою та інструкцією застосування. Можливий прояв фітотоксичночті на пелюстках у разі застосування препарату під час цвітіння на сприйнятливих сортах яблуні, зокрема Голден Делішес (сортові особливості). 

Сумісність. Магнікур Сенсейшн добре змішується з багатьма іншими інсектицидами та фунгіцидами. Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність.

Виникнення резистенстності. Відсутня за умов дотримання рекомендацій стосовно кількості обприскувань препаратом протягом сезону.

Переваги препарату Магнікур Сенсейшн:

  • Новий механізм дії на патогени.
  • Ефективний проти широкого спектру збудників хвороб.
  • Ключовий елемент інтегрованої системи захисту плодових.
  • Довготривалий захист з забезпеченням віддаленого ефекту проти хвороб зберігання - підвищення якості та термінів лежкості продукції.
  • Відсутність перехресної резистентності.
Культура
персик; яблуня; вишня; черешня
Хвороба
кучерявість листя; борошниста роса; парша; плодова гниль; моніліальний опік
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!