Фунгіцид Фундазол, 10 г

Фунгіцид Фундазол, 10 г

Артикул: 1383
Артикул: 1383
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Культура
троянда; цукровий буряк; яблуня; смородина; виноград; капуста
Хвороба
борошниста роса; церкоспороз; парша; фузаріозне в'янення; вертицильозне в'янення; сіра гниль; оїдіум; альтернаріоз, біла гниль; ризоктоніоз; кіла
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Фундазол - фунгіцид і протруювач з широким спектром системної дії проти великої кількості грибних хвороб насіння і листя рослин.

Володіє як захисним (профілактичним), так і лікувальним властивостями. Має широкий спектр дії і застосовується практично у всіх країнах світу, в будь-яких кліматичних умовах - від посушливих до тропічних, більш ніж на 30-ти сільськогосподарських культурах.

Поглинання беномила здійснюється листям і корінням з переважним переміщенням вгору. При цьому велика частина препарату залишається на поверхні рослин, а невелика частина проникає в рослини і перетворюється в карбендазим, який також є високоефективним фунгіцидною засобом. Системна дія "фундазолом" дозволяє захищати навіть ті ділянки хворих рослин, з якими препарат не стикається.

Оскільки Фундазол володіє не тільки захисним, а й лікувальну дію, він забезпечує ефективне придушення хвороб навіть після прояву їх симптомів на рослинах.

Спосіб застосування: препарат легко змішується з водою. Його можна ефективно використовувати при:

  • протруювання насіння;
  • полив грунту;
  • обприскування вегетуючих рослин.

Для приготування робочого розчину 1 г розводять в малій кількості води, після чого доводять розчин до 1 л. Отриманим розчином обприскують рослини, проливають грунт.

Строк останньої обробки (в днях до збирання врожаю): огірки - 7, томати - 10, яблуня, груша - 20.

Протруювання перед посадкою: картопля - обприскування розчином 10 г в 0,5 л води на 10 насіннєвих бульб; гладіолуси - зануренням цибулин на 3 години в розчин 10 г на 2 л води; часник - на добу в розчин 10 г на 0,5 л води.

Період захисної дії: в залежності від виду хвороби, культури і фази зростання: 1-3 тижні. Протруювання насіння забезпечує більш тривалу захисну дію. Максимальна ефективність проявляється при температурі повітря + 10 ° C і вище.

Культура
троянда; цукровий буряк; яблуня; смородина; виноград; капуста
Хвороба
борошниста роса; церкоспороз; парша; фузаріозне в'янення; вертицильозне в'янення; сіра гниль; оїдіум; альтернаріоз, біла гниль; ризоктоніоз; кіла
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!