Фунгіцид Чарівник, 20 г

Фунгіцид Чарівник, 20 г

Артикул: 2712
Артикул: 2712
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Культура
картопля; томат; виноград
Хвороба
фітофтороз; альтернаріоз
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Чарівник - фунгіцид системної і контактної дії для захисту, лікування томатів та картоплі від фітофторозу, та інших небезпечних хвороб.

Діюча речовина: металаксил, 75 г/кг + манкоцеб 525 г/кг, диметоморф 115 г/кг.

Механізм дії: Контактно-системний.

Основні переваги препарату:

Усі три діючи речовини препарату відносяться до різних хімічних груп, що зумовлює різні механізми дії на патогени. Останнім часом швидке виникнення стійкості у збудників хвороб до препаратів іноді унеможливлює ефективне застосування фунгіцидів. Експерти пропонують застосування багатокомпонентних препаратів з різними механізмами дії активних речовин. Системні діючі речовини металаксил, диметоморф та контактний манкоцеб перешкоджає проникненню нових збудників у рослину. Польові випробування фунгіциду Чарівник підтвердили його надзвичайно високу ефективність у боротьбі з фітофторозом. Ефективність препарату значно перевищила результати застосування інших препаратів, які в Україні вважалися еталоном ефективності захисту томатів та картоплі від фітофторозу.

Застосування:

Культура Шкодочинний об’єкт Спосіб, час обробки Норма витрати препарату
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз Обприскування проводиться під час вегетації культури. 20 г / 5 л / 1 сотку
Томати Фітофтороз, альтернаріоз Обприскування проводиться під час вегетації культури. 20 г / 5 л / 1 сотку

Особливості використання:

Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. Найбільш сприятливий час для внесення препарату вранці або ввечері. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин. Після обробки препарат швидко проникає в рослину та поширюється по ній, надійно захищаючи від хвороб. На овочевих культурах перша обробка проводиться, як правило, при настанні сприятливих для розвитку патогенів кліматичних умов; профілактично - до появи перших ознак захворювання, але до змикання рядків культури. Наступні обробки проводяться через 10-14 днів. На ріпаку обробку проводять при появі перших ознак ураження хворобами. Наступну - через 10-14 днів. На виноградниках препарат доцільно застосовувати превентивно (профілактично), до появи симптомів захворювання. Запізнення з проведенням обробки призводить до зниження ефективності дії препарату.

Препарат не токсичний для бджіл. Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані - через 3. Клас токсичності 3. Рекомендована температура зберігання 0.. +25°С.

Культура
картопля; томат; виноград
Хвороба
фітофтороз; альтернаріоз
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!