Біофунгіцид Фітодоктор Старт, 20 г

Біофунгіцид Фітодоктор Старт, 20 г

Артикул: 2180
Артикул: 2180
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Клас засобу
фунгіцид
Упаковка
20 г
Призначення
універсальне

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Фітодоктор Старт - біофунгіцид пролонгованої дії для профілактики та лікування рослин від комплексу хвороб, що спричиняються бактеріями та грибами.

Основою препарату Фітодоктор є існуюча в природному середовищі і виділена з грунту жива спорова бактерія Bacillus subtilis , яка пригнічує продуктами своєї життєдіяльності розмноження і розвиток багатьох фітопатогенних грибів і бактерій, сприяє підвищенню імунітету і стимуляції росту рослин, що важливо для покращення врожайності і зменшення повторних заражень рослин.

Основні переваги препарату:

  • Препарат володіє високою біологічною, фунгіцидною та бактерицидною активністю проти хвороб, які викликаються грибами та бактеріями.
  • Підвищує енергію проростання насіння, прискорює появу сходів, процеси росту і розвитку рослин. Захищає рослини в продовження всього періоду вегетації.
  • Підвищує врожайність сільськогосподарських культур до 30%.
  • Може використовуватися протягом усього періоду вегетації рослин і під час зберігання продукції.
  • Препарат не токсичний і не шкідливий для людей, тварин, птахів і бджіл.

Застосування:

Культура Назва хвороби Спосіб застосування Норма витрати
Квіткові та декоративні культури Кореневі гнилі Передпосівне замочування насіння впродовж 1-2 годин з наступним підсушуванням у затінку. Замочування коренів розсади в суспензії на 1-2 години перед висаджуванням 20 г / 10 л води
Картопля Фітофтороз, ризоктоніоз, в’янення, суха та мокра гниль бульб Передпосадкова обробка бульб суспензією 40 г / 10 л води / 60 кг бульб
Капуста «Чорна ніжка», судинний бактеріоз Передпосівне замочування насіння впродовж 1-2 годин з наступним підсушуванням у затінку. Замочування коренів розсади в суспензії на 1-2 години перед садінням. Витрата 5 л / 100 од. 20 г / 10 л води
Помідори, огірки Кореневі гнилі, бактеріальний рак, фузаріозне в’янення, бактеріоз Замочування коренів розсади в суспензії на 1-2 години перед висаджуванням. Витрата 5 л / 100 од. Перед збором врожаю. 20 г / 10 л води

Особливості використання: насіння та посадковий матеріал обробляють у тіні або під навісом, побоюючись потрапляння прямих сонячних променів. Ручну обробку посівного і посадкових матеріалів проводять на асфальтованих або цементованих площах, поліетиленовій плівці або в дерев'яних ящиках з прошпакльовані швами. Суспензією препарату рівномірно обробляють насіння за допомогою ранцевого обприскувача або лійки, ретельно перемішують і накривають брезентом. Можлива обробка приміщень (овочесховищ, теплиць), овочів і плодів перед складуванням на зберігання.

Безпечний для людей, теплокровних тварин, птахів, риби, бджіл і навколишнього середовища (4-й клас шкідливості).редовища (4-й клас шкідливості).

Клас засобу
фунгіцид
Упаковка
20 г
Призначення
універсальне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!