Залізний купорос Садівник, 500 г
  • ТОП ПРОДАЖ
  • Залізний купорос Садівник, 500 г

Залізний купорос Садівник, 500 г

Артикул: 2102
Артикул: 2102
На складі
Рейтинг: Відгуки (5)

Короткі характеристики

Культура
яблуня; груша; слива; персик; абрикос; вишня; черешня; декоративні; кущові
Хвороба
зріз; рана
Упаковка
середня

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Залізний купорос - засіб для захисту дерев'яних конструкций від мохів, грибків, лишайників та гнилі. Сповільнює займання деревини та знижує швидкість поширення полум'я.

Існує практика застосування залізного купоросу для підживлення рослин з метою профілактики та лікування хлорозу, боротьби зі шкідниками садів, слимаками та хворобами рослин: мохи, лишайники та ін. У побуті залізний купорос застосовується для знищення запахів та дезінфекції літніх туалетів, стічних ям, звалищ.

Норми та спосіб застосування:

Обробка плодових дерев залізним купоросом: обприскування до розпускання бруньок навесні або після опадання листя. До 2 л/дерево, до 0,2 л / кущ. Норми приготування розчину - 500 г препарату розчинити у 10 л води.

Обробка ягідних культур залізним купоросом: Обприскування до розпускання бруньок навесні або після опадання листя. До 2 л/дерево, до 0,2 л/кущ. Норми приготування розчину - 300 г препарату розчинити у 10 л води.

Лікування хлорозу залізним купоросом: обприскування кожні 4-5 днів до повного відновлення зеленого забарвлення листя та інтенсивності забарвлення квітів. Норми приготування розчину - 50 г препарату розчинити у 10 л води.

Профілактика хлорозу (плодові дерева та ягідні культури). Одноразово. До 2 л / дерево, 0,2 л / кущ. Норми приготування розчину - 10 г препарату розчинити у 10 л води.

Захист дерев'яних стін та конструкцій від грибків, слимаків та гнилі, протипожежний захист. Нанести на поверхню пошарово 3-4 рази (захист на 5-7 років). Норми приготування розчину - 1 кг препарату розчинити у 10 л води (25 м^2 дерев'яних конструкций).

Дезінфекція літніх туалетів, стічних ям, смітників. Одноразово. Норми приготування розчину - 1 кг / м^3 заповненого об'єму ями або смітника.  

Склад: залізний купорос (FeSO4 - 53%).

Культура
яблуня; груша; слива; персик; абрикос; вишня; черешня; декоративні; кущові
Хвороба
зріз; рана
Упаковка
середня
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!