Блог

Попелиця на трояндах

Попелиця на трояндах

Попелиця на трояндах Настає літо, і після довгих вихідних з чашкою кави ви відвідуєте свій сад з кущами рожевих реліквій. Все, що бачать ваші очі — це бутони прекрасних троянд, покриті попелицею. Попелиця любить відвідувати кущі троянд щороку і досить швидко може атакувати їх. Тому боротьба з попелицею на трояндах варта зусиль, щоб зберегти гарні троянди. ТЕ, ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ Зелені..

18.06.2021
0
27
Як боротися з фітофторою на томатах?

Як боротися з фітофторою на томатах?

Як боротися з фітофторою на томатах? Вирощуєш розсаду помідорів, підживлюєш, формуєш вчасно, нарешті, зав'язуються плоди і на тобі, весь урожай уражається фітофторою. Ось, щоб цього уникнути, необхідно заздалегідь провести профілактичні заходи. «Пожирач рослин» здатний знизити врожай від 10 до 50%, а в деяких випадках повністю його знищити. Невже поява некрасивих бурих плям..

18.06.2021
0
37
Вирощуємо органічне

Вирощуємо органічне

Вирощуємо органічне Органічне вирощування —  це те, що подобається багатьом, це краще для нас і навколишнього середовища. Органічне вирощування — це не просто відмова від хімічних засобів боротьби з бур'янами і спреїв з пестицидами. Це включає в себе підгодівлю грунту, підтримку дикої природи і творчий підхід до боротьби з шкідниками і хворобами. Це дешево, практично і кор..

07.06.2021
0
330
Гриби на газоні

Гриби на газоні

Гриби на газоні Зазвичай, якщо ви знаходите гриби, - це радість і передчуття гарної вечері. Однак, якщо гриби знайдені на вашому газоні, то вас чекає не найприємніший період видалення «поселенців». Як впоратися з напастю і чому треба обов'язково з нею боротися? Газонні гриби — поширена проблема озеленення. Для багатьох людей, які люблять доглянутий газон, виявлення грибів..

07.06.2021
0
66
Кучерявість листя персика

Кучерявість листя персика

Кучерявість листя персика Скористайтеся нашими порадами, щоб захистити своє персикове дерево від грибкового скручування листя персика. Грибкове захворювання, що вражає персики і нектарини, скручування листя (Taphrina deformans) — одна з найбільш поширених хвороб, які виявляються в садах на присадибних ділянках. Деформоване, почервоніле листя, яке він викликає, легко побачити навесні. Ці ..

07.06.2021
0
102
Рятуємо абрикоси від моніліозу

Рятуємо абрикоси від моніліозу

Рятуємо абрикоси від моніліозу Регулярне і багате плодоношення рослин абрикоса обумовлено відповідністю їх біологічних властивостей умов зростання. До однієї з головних причин, що впливає на зниження врожайності рослин абрикоса належить захворювання мікозного виникнення - Моніліоз. Моніліоз абрикоса, плодова гниль, або моніліальний опік, є досить поширеним грибковим захворюванням, що викли..

07.06.2021
3
149
Купуй та отримай подарунок!

Купуй та отримай подарунок!

Ми поспішаємо порадувати Вас приємною акцією. Купуй на суму від 300 грн засоби захисту рослин від компанії «Сингента» одним чеком та гарантовано отримуй біологічне добриво Ізабіон у ПОДАРУНОК!* Акція діє за умови оформлення покупки через кошик в інтернет-магазині Parcel. * У Подарунок - означає за 1 грн з ПДВ. ** Акція з іншими акціями не сумується. Купуйте лиш..

27.04.2021
0
176