Блог

Що таке LECHUZA?

Що таке LECHUZA?

Що таке LECHUZA? Чудове барвисте море квітів, пряних трав і пишних зелених рослин в саду, на терасі, на балконі або навіть в приміщенні — мрія багатьох садівників-любителів. Але щоб все цвіло, потрібно багато часу, праці і досвіду. Для цього є геніальне рішення —  кашпо LECHUZA. Все, що необхідно знати про LECHUZA Протягом майже двох десятиліть всі розумні горщики з автопол..

17.07.2021
0
457
Які переваги вирощування рослин в Lechuza-Pon?

Які переваги вирощування рослин в Lechuza-Pon?

Які переваги вирощування рослин в Lechuza-Pon? Lechuza PON — це субстрат, який можна використовувати замість класичної ґрунтової суміші. Ви можете використовувати його практично для всіх рослин, які ви тримаєте. Рослинний субстрат Lechuza-Pon, є найпопулярнішим варіантом і виготовлений з високоякісних мінеральних каменів. Компанія зазначає, що використання каменів допомагає уникнути шк..

17.07.2021
0
499
Види добрив

Види добрив

Види добрив Дізнайтеся про види добрив та про те, як вносити добрива, які необхідні вам Досвідчений садівник знає важливість правильно обраного добрива. Адже ключем до вибору добрива є розуміння того, які поживні речовини потрібні саме вашим рослинам.  Добрива — це сполуки, походження яких можуть бути як синтетичними, так і природними. Вони сприяють розвитку рослин, забезпечуюч..

17.07.2021
0
477
З Terraneo середземноморський спосіб життя гарантований

З Terraneo середземноморський спосіб життя гарантований

З Terraneo середземноморський спосіб життя гарантований Глибоко вдихніть, відхиліться назад, насолоджуйтесь свіжим повітрям і сонцем: ніхто не хоче пропустити безтурботну легкість літніх місяців. Чогось бракує? Вірно, середземноморського дизайну на власному подвір‘ї. Завдяки чистим матеріалам  та природним кольорам, ваші тераси та сади можна легко перетворити на стильні середземн..

10.07.2021
0
529
Як приготувати робочий розчин?

Як приготувати робочий розчин?

Як приготувати робочий розчин? Правильно зроблений робочий розчин — це 50% успішної обробки. Друга половина — за дотриманням правил. ТЕ, ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ Догляд за рослинами вимагає систематичного спостереження за їх розвитком. Серед заходів з підтримки повноцінної життєдіяльності культур виділяють технологію застосування робочих розчинів, засобів від шкідників і захворювань...

06.07.2021
0
436
Що впливає на ефективність пестицидів?

Що впливає на ефективність пестицидів?

Що впливає на ефективність пестицидів? Цілий ряд факторів може знижувати ефективність пестицидів, але, як правило, їх здатність ефективно контролювати шкідливі організми залежить від дотримання регламенту і рекомендацій виробників щодо застосування препаратів Ефективність пестицидів може сильно відрізнятися в залежності від ряду факторів. Вони можуть включати сумісність препаратів, якість ..

06.07.2021
0
211
Як боротися з білокрилкою?

Як боротися з білокрилкою?

Як боротися з білокрилкою? Помітили на своїх рослинах крихітних білих комах, схожих на мух? Можливо, ви маєте справу з білокрилкою Світ тварин і рослин настільки пов'язаний, що людина не завжди розуміє, де небезпека, а де корисний симбіоз. Так відбувається з комахами-шкідниками. Небезпекою для багатьох видів рослин стає представниця сімейства рівнокрилих — білокрилка, невеликий..

25.06.2021
5
2467
Улюбленому саду — надійну техніку!

Улюбленому саду — надійну техніку!

Улюбленому саду — надійну техніку! Секатор, кущоріз, ножі ... Чого не вистачає вам для роботи на ділянці? Поповніть свій дачний арсенал садовим інструментом провідного виробника FISKARS Садові інструменти преміум-класу  — це якість, стиль, радість і задоволення від роботи! Тому ми вирішили не зупинятися на інвентарі для саду та потішити вас новими товарами від торгової ..

24.06.2021
0
203
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Хлороз рослин Хлороз! Так рослини «повідомляють», що їм не вистачає заліза. Бліді, майже білі листки з яскравими прожилками, пожовтіння з краю або по всій листовій пластині, плямистість — все це багатоликий хлороз — не дуже небезпечне, але дуже поширене захворювання, з яким стикається практично кожен садівник. ТЕ, ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ Хлороз — це пожовт..

22.06.2021
0
401
Попелиця на трояндах

Попелиця на трояндах

Попелиця на трояндах Настає літо, і після довгих вихідних з чашкою кави ви відвідуєте свій сад з кущами рожевих реліквій. Все, що бачать ваші очі — це бутони прекрасних троянд, покриті попелицею. Попелиця любить відвідувати кущі троянд щороку і досить швидко може атакувати їх. Тому боротьба з попелицею на трояндах варта зусиль, щоб зберегти гарні троянди. ТЕ, ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ Зелені..

18.06.2021
0
717
Як боротися з фітофторою на томатах?

Як боротися з фітофторою на томатах?

Як боротися з фітофторою на томатах? Вирощуєш розсаду помідорів, підживлюєш, формуєш вчасно, нарешті, зав'язуються плоди і на тобі, весь урожай уражається фітофторою. Ось, щоб цього уникнути, необхідно заздалегідь провести профілактичні заходи. «Пожирач рослин» здатний знизити врожай від 10 до 50%, а в деяких випадках повністю його знищити. Невже поява некрасивих бурих плям..

18.06.2021
0
340
Вирощуємо органічне

Вирощуємо органічне

Вирощуємо органічне Органічне вирощування —  це те, що подобається багатьом, це краще для нас і навколишнього середовища. Органічне вирощування — це не просто відмова від хімічних засобів боротьби з бур'янами і спреїв з пестицидами. Це включає в себе підгодівлю грунту, підтримку дикої природи і творчий підхід до боротьби з шкідниками і хворобами. Це дешево, практично і кор..

07.06.2021
0
1216
Гриби на газоні

Гриби на газоні

Гриби на газоні Зазвичай, якщо ви знаходите гриби, - це радість і передчуття гарної вечері. Однак, якщо гриби знайдені на вашому газоні, то вас чекає не найприємніший період видалення «поселенців». Як впоратися з напастю і чому треба обов'язково з нею боротися? Газонні гриби — поширена проблема озеленення. Для багатьох людей, які люблять доглянутий газон, виявлення грибів..

07.06.2021
0
630
Кучерявість листя персика

Кучерявість листя персика

Кучерявість листя персика Скористайтеся нашими порадами, щоб захистити своє персикове дерево від грибкового скручування листя персика. Грибкове захворювання, що вражає персики і нектарини, скручування листя (Taphrina deformans) — одна з найбільш поширених хвороб, які виявляються в садах на присадибних ділянках. Деформоване, почервоніле листя, яке він викликає, легко побачити навесні. Ці ..

07.06.2021
0
486
Рятуємо абрикоси від моніліозу

Рятуємо абрикоси від моніліозу

Рятуємо абрикоси від моніліозу Регулярне і багате плодоношення рослин абрикоса обумовлено відповідністю їх біологічних властивостей умов зростання. До однієї з головних причин, що впливає на зниження врожайності рослин абрикоса належить захворювання мікозного виникнення - Моніліоз. Моніліоз абрикоса, плодова гниль, або моніліальний опік, є досить поширеним грибковим захворюванням, що викли..

07.06.2021
3
523
Купуй та отримай подарунок!

Купуй та отримай подарунок!

Ми поспішаємо порадувати Вас приємною акцією. Купуй на суму від 300 грн засоби захисту рослин від компанії «Сингента» одним чеком та гарантовано отримуй біологічне добриво Ізабіон у ПОДАРУНОК!* Акція діє за умови оформлення покупки через кошик в інтернет-магазині Parcel. * У Подарунок - означає за 1 грн з ПДВ. ** Акція з іншими акціями не сумується. Купуйте лиш..

27.04.2021
0
466