Смородина чорна Ювілейна Копаня

Смородина чорна Ювілейна Копаня

Артикул: Смородина чорна Ювілейна Копаня
Артикул: Смородина чорна Ювілейна Копаня
Предзаказ
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Група
смородина

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Смородина чорна Ювілейна Копаня - середньопізній сорт чорної смородини інтенсивного типу селекції Інституту садівництва УААН. 

Отриманий від схрещування в 1983 році сорту Новина Прикарпаття з гібридною формою С-106, що є комплексним донором стійкості до борошнистої роси, антракнозу, септоріозу, стовбчатої іржі, брунькового кліща, листової галиці.

В її походженні брали участь: європейський і сибірський підвиди чорної смородини, види смородини дикуша і клейка, а також аґрус.

Селекціонери К.Н.Копань, В.П.Копань.

Відрізняється високою, стабільною врожайністю, самоплодностю, комплексною олігогенною стійкістю до шкідників і хвороб, підвищеною посухостійкістю, технологічний для інтенсивної культури і комбайнового збирання врожаю.

Кущ високий, напіврозкидистий.

Пагони довгі, вище середньої товщини, еластичні.

Кисті середні, густі, по 2-4 на рубець.

Ягоди великі, одномірні, середньою масою 1,7-1,9 г, великі 3,0-3,5 г, овально-округлі, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, еластична, із сухим відривом.

М'якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, приємного кисло-солодкого смаку (4,25-4,5 бали). Дозрівають дружно, одночасно. Споживаються в свіжому вигляді, придатні для заморозки, готування високоякісних продуктів техпереробки (соки, желе, виноматеріали).
Перспективний для інтенсивної промисловості й аматорства у всіх зонах розвиненого ягідництва, уже популярний у ягодоводів. У селекції - донор крупноплідністі, комплексної олігогенної стійкості до хвороб і деяким шкідникам, посухостійкості.

Група
смородина
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!