Біопрепарат BIOTERRAVIT (Біотерравіт), 1 л

Біопрепарат BIOTERRAVIT (Біотерравіт), 1 л

Артикул: 2661
Артикул: 2661
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Упаковка
1 л

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Біопрепарат (Біотерравіт) BIOTERRAVIT - призначений для підвищення біологічної активності ґрунтів і продуктивності сільськогосподарських культур при його внесення в грунт, підвищення енергії проростання і схожості насіння сільськогосподарських культур при їх обробці (замочування) перед посівом, а також поза кореневої підгодівлі рослин. Застосовується для прискорення компостів з відходів с / г виробництва та ферментації фугатних залишків очисних споруд з додаванням торфу, тирси тощо з подальшим використанням цієї продукції як добрива або як грунтового органічного наповнювача при рекультивації земель.

Механізм дії:

Життєдіяльність мікроорганізмів реактивує процес розвитку аборигенної природної мікробіоти грунту і рослин. Володіє високою окисної і емульгує активністю щодо жирів, білків і целюлози. Під його дією вищезгадані сполуки руйнуються до кінцевих продуктів окислення, органічних кислот, які в свою чергу є поживними речовинами для розвитку мікрофлори, вуглекислого газу і води.

Переваги:

  • активізується інтенсивність ферментативних процесів трансформації безазотистих, азотистих, фосфоровмісних та інших органічних речовин з подальшою їх гуміфікацією і мінералізацією. Перетворення неорганічних сполук (сірки, фосфору, калію, заліза, кремнію та ін.) в засвоюванні рослинам форми;
  • активні процеси трансформації органічних речовин, гуміфікації і мінералізації сприяють зменшенню засоленості грунту;
  • підвищується інтенсивність біологічних процесів по перетворенню складних органічних речовин у природному середовищі, що сприяє зниженню пестицидного навантаження грунту;
  • виробляється фізіологічно активні речовини: ферменти, органічні кислоти, амінокислоти, нуклеїнові кислоти та інші речовини, які надають прямий та опосередкований позитивний вплив на ріст і розвиток рослин а також тварин;
  • у результаті розкладу органічної речовини поліпшується поживний режим грунту та його фізико-хімічні властивості (водний та повітрянний режим, структура). Підвищується буферність ґрунтів. При позакореневому підживленні рослин сприяє покращенню засвоєння поживних речовин та стимуляторів росту, що містяться як у самому біодобриві, так і при поєднанні з іншими видами мікродобрив.
  • "BIOTERRAVIT" не токсичний для людини, теплокровних тварин, бджіл, риб, дощових черв'яків, не накопичується у ґрунті, рослинах, не впливає на смак і запах вирощеної продукції.

Вимоги до застосування:

Обробіток проводиться у вечірній час або в похмуру погоду. За умови внесення препарата як деструктора, обов'язкова заробка ґрунту (дискування, боронування, культивація та ін.)

Робочий розчин використовувати протягом 3 днів після приготування.

Норма витрати робочого розчину: 250-600 л / га.

Упаковка
1 л
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!