Біопрепарат для компосту Каліус, 20 г

Біопрепарат для компосту Каліус, 20 г

Артикул: 2173
Артикул: 2173
На складі
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Упаковка
20 г

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Каліус для компосту - багатокомпонентний комплекс молочнокислих бактерій, ферментів та мікроорганізмів. Застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків під час компостування.

Діюча речовина: Спеціальні бактерії (В. subtilis і В. Licheniformis), вирощені в лабораторних умовах, висушуються з особливих технологій та перемішуються з поживними для мікроорганізмів мінеральними речовинами. У такому вигляді ці бактерії можуть довгий час зберігатися в «сплячому» стані, в очікуванні виконання своєї місії.

Основні переваги препарату: прискорює компостування органічних відходів.Нейтралізує неприємні запахи навколо гниючої компостної ями, знищують насіння бур’янів і хвороботворні мікроорганізми. В результаті діяльності бактерій отримують дуже якісне органічне добриво для будь-яких типів грунтів. Рослини, вирощені на такому компості будуть більш стійкі до захворювань і шкідників, перепадів температури і вологості.

Застосування:

Доза препарату Норма витрати Об'єм вмісту компостної купи, м3
для першого внесення, г 20 г 1
для наступних внесень, г 20 г 1

Особливості використання: вміст пакету розчинити у 10 л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 40-60 хв періодично перемішуючи. Рівномірно пошарово обробити 1 м3 відходів.

Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати гноєм або шаром землі. Вміст компостної купи потрібно перемішувати1-2 рази на місяць перемішувати та зволожувати нехлорованою водою. Під час перемішування додатково вноситься Комплезим К (0,5 пакету на 10 л води). Для ефективної дії препарату в компостну яму або купу потрібно забезпечити належний доступ повітря.Необхідні умови для якісної переробки компосту, - це доступ повітря (не слід формувати компостну купу або яму на протязі), і вологість, оптимально 60% -70%. Компостну яму не потрібно накривати поліетиленом та іншими матеріалами що не пропускають повітря. Зверху поверхню прикрити травою, соломою або ґрунтом завтовшки 10 см.

Обробку проводити в періоди мінімальної сонячної активності (з 18-ї до 10-ї години) або за хмарної погоди уникаючи попадання прямих сонячних променів.

Ефект від дії біопрепарату 6-8 тижнів.

Обробку препаратом проводити за температури від +5°С.

Робочий розчин потрібно використати протягом 3 годин.

Упаковка
20 г
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!