Смородина чорна Краса Львова

Смородина чорна Краса Львова

Артикул: Краса Львова
Артикул: Краса Львова
Предзаказ
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Група
смородина

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Середньопізній сорт чорної смородини селекції Львівської філії Інституту садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1985 році сортів Загадка та Лентяй. Селекціонери З.А.Шестопал, Г.С.Шестопал.

Відрізняється високою, стабільною врожайністю, крупноплодністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріозу, придатністю до механізованого збирання врожаю, гарною адаптивністю до умов вирощування в Лісостепі та Поліссі України.

Кущ середньорослий, слаборозкидистий. Пагони середні, прямі. Кисті середні або короткі, густо розташовані.

Ягоди великі, досить одномірні, середньою масою 1,5 г, великі 4,5 г, округлі, чорні, блискучі. Шкірочка середньої товщини, еластична, міцна, із сухим відривом. М'якоть густа, бурого кольору, приємного кисло-солодкого смаку (4,0-4,25 бали).

Дозрівають дружно, практично одночасно. Використовуються для вживання свіжими, заморозки і різних видів техпереробки (соки, желе, виноматеріали).

Заслуговує уваги на предмет створення групи сортів пізнього строку дозрівання для промислових насаджень, а також для аматорського ягідництва в Лісостепі та Поліссі з підвищеною щільністю розміщення кущів у ряді (0, 5-0,7 м) і звуженими міжряддями (2,5-2, 75 м). 

Група
смородина
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!