Гербіцид Антисапа, 50 г

Гербіцид Антисапа, 50 г

Артикул: 128
Артикул: 128
Нет в наличии
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Тип бур'яну
однорічні дводольні; однорічні злакові
Культура
картопля; томат; люцерна
Упаковка
міні

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Антисапа - високоефективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.

Переваги препарату

  • високоефективна та довготривала захисна дія;
  • широкий діапазон гербіцидної дії;
  • знищує вегетуючі бур’яни та їх проростки;
  • безпечний для бджіл і навколишнього середовища;
  • заощаджує час і кошти при застосуванні.

Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді.

Культура Спектр дії Норма витрати Спосіб, час обробки
Картопля Однорічні дводольні та злакові види бур'янів

5,0-15,0 г на 4-5 л води  на 1 сотку;

5,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 сотку

Обприскування грунту до сходів культури;

Обприскування вегетуючих рослин, але за висоти культури не більше 10 см

Томати (безрозсадні) Однорічні дводольні та злакові види бур'янів 5,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 сотку Обприскування грунту до появи сходів культур або у фазі 2-4 листків
Томати (розсадні) Однорічні дводольні та злакові види бур'янів 10,0-15,0 г на 4-5 л води  на 1 сотку Обприскування ґрунту до висаджування розсади
*Люцерна другого року посіву Однорічні дводольні та злакові види бур'янів 7,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 сотку Обприскування ґрунту в період спокою до початку відростання культури

*До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату

Примітка: Норма внесення препарату в якості грунтового гербіциду, залежить від механічного складу ґрунту та вмісту гумусу.

Спектр контрольованих бур’янів: волошка синя, щириця звичайна, лобода (види), ромашка (види), портулак городній, осот городній, галінсога дрібноквіткова, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, талабан польовий, зірочник середній, гірчиця польова, лисохвіст мишачохвостиковий, вівсюг (види), просо (види), пажитниця, мишій, тонконіг, курячі очка, грицики звичайні, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, кропива (види), льонок звичайний, калачики (види), переліска однорічна, вероніка (види), нетреба (види), фіалка польова.

Застосування: перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати.

Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів.

Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°C), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.

При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату в ґрунт, за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибину із глибиною загортання культурної рослини. 

На піщаних ґрунтах з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1%) використовувати препарат не рекомендується. Необхідно пам’ятати, що проведення міжрядного обробітку ґрунту після застосування препарату не допускається.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1.

Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт-7 діб, механізовані роботи - 3 доби; при обробці томатів безрозсадних для проведення ручних робіт -15 діб, механізованих – не потребує. Строк очікування від обробки до збору врожаю – не регламентується.

Тип бур'яну
однорічні дводольні; однорічні злакові
Культура
картопля; томат; люцерна
Упаковка
міні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!