Біоінсектицид Актарофіт, 1 л

Біоінсектицид Актарофіт, 1 л

Артикул: 2178
Артикул: 2178
Нет в наличии
Рейтинг: Відгуки (0)

Короткі характеристики

Клас засобу
інсектицид
Упаковка
1 л
Призначення
універсальне

Замовлення Мінімальна сума замовлення 200 грн

Безкоштовна доставка на замовлення на суму більше, ніж 800 грн, вагою до 3 кг

Оплата cплачуйте зручним способом: картою онлайн або готівкою при отриманні

Доставка по всій території України Новою поштою, Укрпоштою, іншими службами доставки

Актарофіт - новий біотехнологічний інсекто-акарицид контактної дії для знищення шкідників сільськогосподарських, декоративних, лісових та плодово-ягідних культур.

Актарофіт є ефективним засобом у боротьбі з колорадським жуком, попелицею, трипсами, біланом капустяним, совками, плодожерками, кліщами, яблуневою міллю, мінуючою міллю та іншими шкідниками.

Діюча речовина: діючою основою препарату є комплекс природних авермектинів, що продукуються корисним грунтовим грибком Streptomyces avermitilis - комплекс авермектинів груп B1 і B2, в концентрації 0,2%.

Авермектини - це природні специфічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом та незворотно вражають їх нервову систему.

Основні переваги препарату:

  • Припинення харчування через 6-8 годин для листогризучих і через 12-16 годин для сисних шкідників.
  • Масова загибель шкідників на 2-3 добу після обробки, а максимальний ефект на 5-7 добу.
  • Здатність авермектинів швидко розкладатися в навколишньому середовищі перешкоджає їх накопиченню в плодах, овочах і грунті.
  • Тривалість захисного ефекту препарату до 10-20 діб.

Застосування:

Культура Назва шкідника Норма витрати препарату
Картопля Колорадський жук 40 мл / 10 л води. Кількість обробок 1-2
Огірки, томати, баклажани, перець закритого грунту Персикова і баштанна попелиці, павутинний кліщ, тютюновий і каліфорнійський трипси, білокрілка 60-80 мл / 10 л води. Кількість обробок 2-3
Цвітна і білокачанна капуста Білан капустяний і ріп’яний, капустяна совка, трачі, кліщі, листокрутки і п’ядуни 60-80 мл / 10 л води. Кількість обробок 2-3
Троянди й інші декоративні культури захищеного грунту Тютюновий і західний квітковий трипси, всі види попелиць, павутинний кліщ 100 мл / 10 л води. Кількість обробок 1-3
Смородина Кліщі, трачі, листокрутки, п’ядуни 80-100 мл / 10 л води. Кількість обробок 1-3
Яблуня Відкритосидячі попелиці, кліщі, листокрутки, п'ядуни, совки 80-100  мл / 10 л води. Кількість обробок 1-3

Особливості використання:

Препарат застосовується по мірі появи шкідників. Для внесення можна використовувати оприскувачі будь-якого типу, які забезпечують мілкодисперсне розпилювання та рівномірне нанесення робочої суміші на поверхню листків та стебел. Обприскування посівів або насаджень Актарофітом доцільно проводити в суху, ясну, безвітряну погоду за низької ймовірності опадів протягом наступних 8-10 годин.

Оптимальним температурним режимом внесення біологічного препарату є +18 °C і вище.

Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в жарку, сонячну погоду, оскільки це знижує ефективність препарату.

Перші ознаки дії препарату, припинення харчування, можна спостерігати через 6-8 годин при обробці проти листогризучих шкідників і через 12-16 годин – проти сисучих. Масова загибель шкідників настає на 2-3 день після обробки, а максимальний ефект досягається на 5-7 день. Захисний ефект препарату за сприятливих умов триває до 7-20 днів.

Актарофіт в регламентованих нормах не токсичний для попелицевих корівок, павуків, хижих клопів, паразитуючих лускокрилих, мурах, жужелиці, дощових черв’яків і інших.

Препарат можна застосовувати в період збору врожаю на овочевих і плодово-ягідних культурах. Остання обробка може бути здійснена за 48 годин перед збиранням врожаю.

Клас засобу
інсектицид
Упаковка
1 л
Призначення
універсальне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!